Katı Meyve Sıkacağı | Melekler Mekanı FORUM - 30 Eylül 2016

Katı Meyve Sıkacağı

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında cerence74 tarafından paylaşıldı.

1. cerence74

cerence74 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsiburada.com'dan almak için markaları araştırırken gördüm hanımlar. King rabbit k-1080 modeli 4 yıl garanti veriyormuş. Bir pratik özelliği de sıkılan meyve suyunun kabının çıkarılabilmesi ve böylece bardağa gerek olmadan içilebilmesiymiş.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet katı meyve sıkacağı mutfakta kesinlikle olması gereken bir alet.

3. melismiray

melismiray Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklısın tuğçe, hatta bu sabah boğaz ağrısıyla uyandım. Bu havaların değişkenliği geçiş mevsimlerinde beni hasta ediyor :( İnce giyinsen olmaz kalın giysen terliyorsun. Kahvaltımı bir yapayım greyfurt, portakal karışımı yapayım bende.

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet melis kesinlikle mutfakta olması gerekiyor çünkü senin gibi hastalandığımızda hemen içine atıp mükemmel bir karışım elde edebiliriz.Bu havalarda nasıl giyineceğini bilmiyor insan.Bende hastayım:uhu:

5. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    çok güzel ya,çok rahat,süper bi alet.herkese tavsiye ediyorum alın.

6. twins

twins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de var katı mayve sıkacağı ama toplasan 3 kere kullandım pek sevemedim onda sıkılan meyveleri hazırlara alışmışım heralde:))

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.178
    Ödül Puanları:
    113
    Ben mulinex kullanıyorum motoru çok sağlam ve bütün bir meyveyide atabilme şansınız var sonuçta elektronik alet alırken özellikle motorunun sağlamlığı çok önemli hanımlar bunu unutmayın:)

Katı Meyve Sıkacağı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hangi Meyve Suyu Sıkacağını Önerirsiniz?

Melekler, evinizde meye suyu sıkacağı kullanıyor musunuz? Hangi markayı ve modeli tavsiye edersiniz? Ben daha önce almamıştım ama artık almayı düşünüyorum. Sizlerden de fikir alayım dedim. Sevgiler
  2. Meyve sıkacağı

Bakınız; Sıkacak Alet.Bazen sikacak aleti görmek, bir seyi gömmeye, mal ve faydali seylerin meydana çikmasina ve azabin inmesine yahut hapiste bulunan kimselerin rahatligi için dagilmalarina ve sikintidan kurtulmalarina isarettir. Bazen sikacak alet, hamama isarettir. Çünkü hamamda ates, sicaklik, su ve çok insan vardir. Bu alet tekkeye de isarettir. Çünkü orada halvete çekilmis bir takim...
  3. bocsh - Katı Meyve Sıkacağı

bocsh - Katı Meyve Sıkacağı • Her türlü meyve / sebze sıkmaya uygun dizayn • Uzun meyve / sebzeler için ikinci doldurma ağzı • Bosch’ a özgü santrifüjlü filtre • Doğrudan kaba dökme özelliği • Otomatik posa atma • Çıkarılabilir posa kabı • Kablo sarma yeri • Kaymayı önleyen lastik ayaklar • Meyve doldurma tepsisi ters çevrildiğinde aynı zamanda kapak...
  4. King'ten pratik katı meyve sıkacağı

king katı meyve sıkacağı katı meyve sıkacağı kullanımı tarifleri nasıl kullanılır meyva tarifleri Özellikle içinde bulunduğumuz mevsim hastalıklara en çok yakalanma riski taşıdığımız mevsim olduğundan dolayı vitamin kaynağı meyvelerin sularını bol bol tüketmeliyiz bunlar için sizlere King ten katı meyve sıkacağıyla ilgili bilgiler vermek istiyorum henüz katı meyve sıkacağı olmayanlar ve...
  5. katı meyve sıkacağı markası

merhaba hanımlar. malum kış geldi hastalık mevsimi evde küçük çocuklarım var onlara bol bol meyve suyu vermek istiyorum bunun içinde katı meyve sıkacağı almak istiyorum hangi katı meyve sıkacağını alsam önerileriniz varmı acaba

Sayfayı Paylaş