gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

katil oyuncaklar

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: katil oyuncaklar

bunlar ne bicim oyuncak yaaa ben begenmedim cocugumun boyle sacma seylerle oynamasini istemem

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: katil oyuncaklar

ben sadece göstermek amacıyla koymuştum ama sakın böle şeyler almayın alınmasınada karşı olunnnnn

katil oyuncaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katİlİmİ Taniyorum

Katİlİmİ Taniyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Katil futbolcu

Katil futbolcu

Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu olayın tek şüphelisi olarak polisin televizyonlardan naklen yayınlanan heyecanlı takibiyle yakanlanmıştı ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandaltesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı yargıca ve sanığa sırtı dönük, heyecanlı cümlelerde jüriyi ikna etmeye...
  3. Oyuncak

Oyuncak

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için...
  4. Katil Örümcekler

Katil Örümcekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Anne Katili

Anne Katili

Anne katilliği hemen her zaman erkeklerin işlediği bir cinayettir, ciddi akıl bozukluğuna işaret eder ve genellikle şizofrenik bir hastalığın sonucudur. Bazan hastadaki anormalliğin tek belirtisi annesini öldürmesidir. Yine de, duygusal bir soğukluk ve kişisel ilişki eksiklikleri de teşhise ışık tutar. Anne katilliğinin temelinde, depressif bir hastalığa daha az rastlanır; örneğin, annede uzun...

Sayfayı Paylaş