Katili bulana 290 bin ytlverecek...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

 1. KızılÖtesi

  KızılÖtesi Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  28 Nisan 2008
  Mesajlar:
  3.580
  Beğenilen Mesajlar:
  9
  Ödül Puanları:
  38
  [​IMG]

  Baba 30 Yıl Önce Öldürülen Kızının Katilini Bulana 290 Bin YTL Ödül Vereceğini Açıkladı.

  Baba 30 yıl önce öldürülen kızının katilini bulana 290 bin YTL ödül vereceğini açıkladı.
  Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan bir baba, 30 yıl önce öldürülen kızının katilini bulana 250 bin Avustralya doları ödül vereceğini açıkladı.

  Sidney'in Newport bölgesinde 1978 yılında henüz daha 18 yaşındayken Trudie Adams isimli genç kızın öldürülmesinin üzerinden 30 yıl geçti.

  Aradan geçen bu sürenin ardından Adams'ın babası bu dosyayı tekrar açtı. Kaybolmuş olacağı ve sahil kenarındaki yolda otostop yaparak evine ulaşmaya çalışan genç kızın tecavüze uğrayıp öldürüldüğünü düşünen baba Charles Adams , kızını otostop yaptığı sırada gören kişilerden yardım istedi.

  Charles Adams, olayın üzerinden 30 yıl geçmesine rağmen katilin bulunmasını sağlayacak kişiye 250 bin Avustralya Doları (yaklaşık 290 bin YTL) vereceğini açıkladı. Sidney polisi ise 7 yıl arayla aynı bölgede farklı kaybolma ve tecavüz olayları görüldüğünü ve olayların birbiri ile bağlantısının olabileceği üzerinde duruyor.

  haberler.com

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Katili bulana 290 bin ytlverecek... konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Bulantı

  Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.Rüyada mide bulantısı, kişinin geçmişte kalan hile, günah gibi şeylerin ortaya çıkacağına ve insanı güç durumda bırakacağına işarettir.Her çeşit mide bulantısı şüpheli kazanç ve yolculuktur.
 2. Bin

  Rüyada görülen bin sayısı, huzuru, uyumu, rahatı temsil eder.
 3. Anne Katili

  Anne katilliği hemen her zaman erkeklerin işlediği bir cinayettir, ciddi akıl bozukluğuna işaret eder ve genellikle şizofrenik bir hastalığın sonucudur. Bazan hastadaki anormalliğin tek belirtisi annesini öldürmesidir. Yine de, duygusal bir soğukluk ve kişisel ilişki eksiklikleri de teşhise ışık tutar. Anne katilliğinin temelinde, depressif bir hastalığa daha az rastlanır; örneğin, annede uzun...
 4. bulantı

  hamilelikte çok bulantı oluyo bunu bitkilerle nasıl onleriz

Sayfayı Paylaş