gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Katlanabilen balkon masa ve sandalye seti

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Yaz geldi meleklerim. Eşinizle dostunuzla balkon keyfi yapmak istiyorsunuz ama balkonunuz dar o yüzden masanız sürekli balkonda duramıyor. Öyleyse az önce tchibo.com.tr adresinde gördüğüm katlanabilen masa ve saldalye seti tam size göre. Masa duvara sabitlenebiliyor ve katlanabiliyor. Sandalyeler de katlanıp masanın arkasına konulabiliyor. Fiyatı 299,95 TL. Satın almak ve ayrıntılı bilgi için tık tık ... Tchibo.com.tr || Pikniğe Gidiyoruz [​IMG]

Katlanabilen balkon masa ve sandalye seti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Model Balkon Masa ve Sandalye Takimlari

2012 Model Balkon Masa ve Sandalye Takimlari

balkon masaları 2012, balkon masasi, balkon masalari, balkon masa ve sandalye ,balkon masa konulari burada melekler Sevgili Melekler, Yaz ayları gelmesi ile birlikte insanlar sıcaktan bunalmaya başladı.Ve buna çözüm olarak kendilerine balkona atmaya başladılar.Bu yüzden de balkon sandalyeleri ve masaları yaz ayları gelmesi dolayısıyla ihtiyaç duyulan birer ürün haline geldiler.Sizler için...
  2. Bu masa ve sandalyeler çok şık

Bu masa ve sandalyeler çok şık

Lacivert sandalye modelleri Mumlu avize modelleri bu yemek odası dekorasyonunu çok beğendim meleklerim. Lacivert rengi evimde kullanmayı düşünmemiştim ama aslında çok hoş duruyormuş. Lacivert sevdiğim bir renktim ama Atatürk lacivert neden giymezdi onu bilmiyorum.
  3. Renkli bahçe masa sandalye seti

Renkli bahçe masa sandalye seti

REnkli masa ve sandalyeler Bahçe masa sandalye setleri Bahçe dekorasyonunuz için renkli öneriler arıyorsanız bu renkli masa sandalye setlerini beğeneceksiniz meleklerim. Tek dej avantajları 2 li sandalye takımı oalrak satılmaalrı. Eşinizle bahçe sohbetleriniz için ideal.
  4. 2014 Modern Sandalye ve Masa Modelleri

2014 Modern Sandalye ve Masa Modelleri

En Modern Masa ve Sandalye Modelleri Yeni Masa ve Sandalye Modelleri En Farklı Sandalye- Masa Modelleri Sandalyeler hemen her odada ihtiyaçlarımız arasındadır. Özellikle yemek odaları ve mutfaklarımızda yararlandığımız sandalyeler her sene birbirinden farklı renk ve desen çeşitliliği ile karşımıza çıkmaktadır. Sizlerin bu sene masa ve sandalye ihtiyacınız olabileceğini düşünerek yaptığım...
  5. 2016 Mutfak Masa Ve Sandalyeleri

2016 Mutfak Masa Ve Sandalyeleri

Herkesin ihtiyacı zaman geçtikçe farklılaşmakta ve dekor ürünü seçimlerinde zevk farklılıklarına göre ürün temin etmek için mağazadan mağazaya gezme tercihinde bulunmaktayız. Farklı birçok ihtiyacımız arasında özellikle mutfaklarımızda ihtiyaç duyduğumuz yemek masalarımız adeta vazgeçilmezimizdir. Yemek masalarımızı tamamlayıcı unsuru olan ve estetikselliği ile her sene daha farklı...

Sayfayı Paylaş