gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Katmer Çiçekli Şal Örneği

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

katmerli şal çiçekli şal modelleri çiçekli modeli modelleri örnekleri örnekleri ve yapılışları Katmer çiçekli şal modelini ve şal modelinin malzemeleriyle birlikte yapılışını sizler için paylaşıyorum.Hamarat hanımlarımızı şimdiden kolaylıklar dilerim. [​IMG]
    YAPILIŞI:
    Katmerli çiçek örüp çiçeğin arkasına 3 zincir çekerek 7 adet yuva oluşturun, bir üst sırada 3 zincir çekerek 12 adet yuva oluşturun. Yeşil ip ile 25 zincir çekip aynı yere batarak yaprakları yapın. Beyaz ip ile 5 zincir çekip batarak 6 sıra file örün, köşelerde 3′ lü dolgu, 3 zincir, 3′ lü dolgu yapın.

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    güzel.bende kaç tane şal başladıysam sonunu getiremedim hepsi yarım :D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Şalı omuzuma atıp salına salına yürümeyi çok seviyom:hhh: kuğu gibin :D:D kibar örnekmiş canım emeğine sağlık

Katmer Çiçekli Şal Örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçekli Şal Modeli ve yapıLışı

Çiçekli Şal Modeli ve yapıLışı

lif modelleri ve yapılışı şal modelleri ve yapılışı lif şal yapılışları örgü yapılışları Çiçekli Şal Modeli Malzemeler: 370 gr krem ip 0 numara tığ Örülüşü: Motifin açıklaması 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 2. sıra:Yuvarlağın içine 10 tane mil başılı dolgu yapılır. 3. sıraolguların üstüne ve arasına 33 tane dolgu yapılır. 4. sıra:4 dolgu yapılır ve araya zincir...
  2. Çiçekli şal modeli ve yapımı

Çiçekli şal modeli ve yapımı

çocuk şalları çiçekli şal çiçekli şal yapımı modelleri modeli Malzemeler: 370 gr krem ip 0 numara tığ Örülüşü: Motifin açıklaması 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 2. sıra:Yuvarlağın içine 10 tane mil başılı dolgu yapılır. 3. sıraolguların üstüne ve arasına 33 tane dolgu yapılır. 4. sıra:4 dolgu yapılır ve araya zincir çekilerek yandaki dolguya batılır ve 8 tane yaprak...
  3. Çiçekli güllü şal modelleri

Çiçekli güllü şal modelleri

güllü şal yapımı güllü şal modelleri örnekleri modeli
  4. Çiçekli Şal Modeli ve Yapılışı

Çiçekli Şal Modeli ve Yapılışı

çiçekli şal modelleri ve yapılışı çiçekli şal modeli yapılışı 2011 modelleri ve 2011 Serin havalarda üzerinize rahatlıkla alıp kullanabileceğiniz son derece şık çiçekli şal modelini ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı: 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 2. sıra: Yuvarlağın içine 10 tane mil başılı...
  5. Çiçekli Harika Bir Şal Örneği

Çiçekli Harika Bir Şal Örneği

çiçekli şal örneği çiçekli şal modeli örgü şal modeli Görüntüsü muhteşem olan bu şal sakın gözünüzü korkutmasın melekler :) Tek yapacağınız istediğiniz renklerde irili ufaklı sık iğne çiçekler örüp bunları birleştirmek. Hiç lafı uzatmadan anlatımı da kolay olan bu şalın yapılışına geçiyoruz.. :tik: Şal için renkli iplerle çeşitli büyüklükte sık iğne çiçek ve yaprak motiflerini hazırlayıp...

Sayfayı Paylaş