gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

katmerli gül yapımı

Konu, 'Örgü Teknikleri' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

katmerli gül katmerli gül yapımı yapımı teknikleri cicek örgü çiçek video [​IMG]

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: katmerli gül yapımı
    paylaşım için teşekkürler....

3. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler..:)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
katmerli gül yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gül yapımı

gül yapımı

ipten gül yapımı ipten çiçek yapımı tığ ile gül simli tığ ile çiçek video herkesin kolaylıkla yapabileceği tığ işi gül modeli şapkanıza,çantanıza takabilirsiniz simli iplerden yaparak broş olarak kullanabilirsiniz gülün büyüklüğüne göre zincir çekiniz resimdeki gül için 34 zincir çekiniz sonra 31 zincir halkasına 4 tane trabzan yapınız iki zincir atlayınız 28 zincir halkasına 5 tane trabzan...
  2. Yapraklardan gül yapımı

Yapraklardan gül yapımı

El becerisinde kendimi hiç yetenekli bulmuyorum.Bazen internetten araştırıyorum birkaç modelleri.Ama ne yaparsam yapayım beceri olmayınca ortaya pek birşeyde tutmuyor.Ama biliyorum Siz Bayanlar çok hamaratsınızdır.O nedenle bakın yapraklardan neler yapılıyor belki sizlerde denersiniz.....
  3. Karpuzdan Gül Yapımı (Video)

Karpuzdan Gül Yapımı (Video)

Sevgili melekler, Yemek yapmak hem beceri,hem sabır,hem sevgi işidir.İstemeden zorla yapılan yemeğin ne kadar tadı olabilir ki?Yaptığımız yemeklerin ev halkı ve misafirlerimiz tarafından beğenilmesi de çok hoşumuza gider. Yemeğin beğenilmesinde lezzeti kadar albenisi de büyük önem taşır.Ufak tefek dokunuşlar,şıklıklar yemeği görsel bir şölen haline getirir. Bu işi en iyi yapanlar ise bu...
  4. Kurdele nakışı gül yapımı

Kurdele nakışı gül yapımı

Arkadaşlarım ben kurdeladan nakışı ile gül yapmak istiyorum bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?

Sayfayı Paylaş