gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Katy Perry den İlahi Albümü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

katy perry lez mi yabancı ilahi söyleyenler yabancı ilahi sanatçıları söyleyen bayanlar bayan söyleyenler Hızla yükselen Katy Perry ilahilerden pop şarkılara geçeiş yaparak zirveye hızla tırmanya başladı....

PAPAZIN KIZI POPÜLER KÜLTÜR İKONU!
    'BİR KIZI ÖPTÜM VE HOŞUMA GİTTİ' DEDİ BİR ANDA MÜZİK LİSTELERİNDE BİR NUMARAYA ÇIKTI. ÜSTELİK POP MÜZİĞİN ÇILGIN PRENSESİ MADONNA ONU MANEVİ KIZI OLARAK BİLE İLAN ETTİ.

Katy Perry'nin müzik dünyasındaki yükselişi kiliseyi ayağa kaldıran I Kissed A Girl adlı bu şarkıyla başladı. Dinine aşırı düşkün bir ailenin kilise korosunda ilahi söyleyen küçük kızı Katy Perry'nin bu şarkısı haftalarca hem ABD hem de İngiltere listelerinde ilk sıralarda kaldı.

Katy Perry'nin öyküsünün başlangıcı aslında bir çok ünlü şarkıcınınkine çok benziyor. İlahi seslendirdiği bir albüm yapan Perry, bu çalışmasıyla istediği kadar dikkat çekemedi. Ama sonra lezbiyen kaçamağını anlattığı I Kissed A Girl şarkısı ve bu şarkının içinde bulunduğu One of the Boys ile belki de istediğinden fazlasını elde etti.

1984 Santa Barbara doğumlu olan Perry'nin bu kadar hızla zirveye tırmanacağının ilk belirtisi de geçen yıl hazırladığı Ur So Gay adlı albümdü. Bakalım Perry bu hızlı çıkışının devamını nasıl getirecek.

Katy Perry den İlahi Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katy Perry - Hot N Cold

Katy Perry - Hot N Cold

katy perry hot n cold anlamı hot n cold anlamı katy perry şarkı sözü okunuşu şarkı sözü okunuşu You change your mind Like a girl changes clothes Yeah you, PMS Like a bit** I would know And you over think Always speak Critically I should know That you're no good for me {CHORUS} Cause you're hot then you're cold You're yes then you're no You're in then you're out You're up then...
  2. Katy Perry resimleri..

Katy Perry resimleri..

katy perry ayak katy perry ayakları resimleri katiy periy
  3. Katy Perry resimleri

Katy Perry resimleri

Sanatçının hayranları için hayranlarının gayet mutlu olacağını tahmin ettiğim resimlerini sizlerle paylaşıyorum buyrun arkadaşlar
  4. Katy Perry - Waking Up In Vegas

Katy Perry - Waking Up In Vegas

You gotta help me out -Sen bana yardımcı olacaksın It's all a blur last night -Geçen akşam tamamen bulanık bir şeydi We need a taxi 'cause you're hung over and I'm broke -Taksiye ihtiyacımız var çünkü sen mutsuzdun ve ben kırıldım I lost my fake ID -Sahte kimliğimi kaybettim But you lost the motel key -Ama sen otel anahtarını kaybettin Spare me your freakin-Beni senin heyecanından esirge...
  5. Katy Perry - Ur So Gay

Katy Perry - Ur So Gay

katy perry ayak katy perry ayakları ayakkabı numarası hope you hang yourself with your H&M scarf While jacking off listening to Mozart You bitch and moan about LA Wishing you were in the rain reading Hemingway You don't eat meat And drive electrical cars You're so indie rock it's almost an art You need SPF 45 just to stay alive You're so gay and you don't even like boys No you...

Sayfayı Paylaş