gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

kavak yelleri 12 bölüm özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü "Kürkçü Dükkanı" ile 16 ağustos perşembe 20.30da KanalD ekranlarında ve işte Deniz'in o şiiri!
    "Kürkçü Dükkanı"
    Anladım
    Yok
    Çok döndüm
    Çok dolaştım
    Yok
    En güzeli senin gözlerin
    Gözlerin Çocukluğumuz kadar sıcak
    Ve gözlerin Kalan ömrümüz kadar derin
    Dönenlere Küsme Sakın
    Sen dünyaya küsebilirmisin
    Bilki kimine göre baba ocağı
    Kimine göre yar kucağu şu kürkçü dükkanı dediğin
    Ve belkide her yolun sonunda sana dönmek
    En güzel yanı şu gençliğin
    Çünkü yokki
    Çok döndüm
    Çok dolaştım yok
    Ve bende anlamadım
    Aslı varken surete gerek yok

Mine'nin yalanlarını ortaya çıkışı Deniz için bir yıkılma nedeni olmaktan çok son zamanlar zaten canını sıkmaya başlayan ve kafasında soru işareti oluşturan bu ilişkiyi tamamen bitirmek ve böylece Aslı ile aralarını eski haline çevirebilmek için iyi bir fırsattır.Aslı ise Deniz'in Mine'yi tamamen hayatında çıkarabileceğinen hala emin değildir.

Efe yeni kararlarını ailesiyle paylaşıp çzdiği yolda emin adımlarla ilerlerken Gönül'ün anne ve babasının Urla'ya tatil için gelmeleri Metin'in ertelenmiş evlilik teklifi için yeni bir zemin oluşturur.Ancak iki oğlununda gelecekte kötü şeyler yaşamasını istemeyen Şükrana Efe açık yüreklilikle onaylamadıgı sürece Metin ve Gönül beraberliği artık imkansız görünmektedir.
    Mert'le birlikte yakalanan Mine içinse Ayşe ve Osman'la olan ilişkileri yine en başa dönmüştür.Üstelik Mert'in gerçek kimliği yavaş yavaş ortaya çıkmakta ve Urla'da geçirdiği her dakikayı çevresindekiler için yeni tehditler oluşturacak şekilde değerlendirmektedir.
    Deniz Mine'yi çoktan geride bırakmış , Aslı ise son yaşananlardan sonra Mine'den iyiden iyiye nefret etmişken ; Mert'in Mine'ye yönelttiği mide bulandırıcı tehdit hiç beklenmedik şekilde Aslı ve Deniz'i Mine'yi içine düştüğü zor durumdan kurtarmak için zor durumdan kurtarmak için harekete geçirecek, Efe ise hiç ummadıgı bir anda öğrendiği gerçekle allak bullak olacaktr.Kavak yellerinde işler belki daha önce hiç olmadıgı kadar karışacaktır..

Kavak Yelleri dizisi yeni bölümü "Kürkçü Dükkanı" ile 16 ağustos perşembe 20.30da KanalD ekranlarında. Bu arada başrollerinde Kadir İnanır, Oktay Kaynarca ve Çağla Kubat'ın bulunduğu Kuzey Rüzgarı adlı yeni dizi 3 Eylül'de Show Tv'de...

kavak yelleri 12 bölüm özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavak Yelleri 101. Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 101. Bölüm Özeti

Güven, Aslı'nın arkasına saklandığı paravanı yıkıp geçer Kamil ve Hafize arasındaki kavga onları bir araya getirince, Güven'in kafası daha da karışır Eve babasıyla birlikte sarhoş gelen Aslı’nın Güven’e söyleyecekleri vardır Mine, Deniz’in evlilik teklifini kabul eder Bu kararı bütün sevdiklerine duyurmak ister Fakat herkesin kendince dertleri vardır Herkes, Mine ile Deniz’in evlilik kararına...
  2. Kavak Yelleri 111.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 111.Bölüm Özeti

Güven’in zor günleri Hapishanedeki Güven’i, hem aşk hasretiyle hem de belayla dolu günler bekliyor Güven, Aslı’ya Deniz’le arasında bir şey olup olmadığını sormuştur Bu soru Aslı’nın kalbini çok kırar Güven de yaptığı hatayı anlar ama nafile! Güven özür dilemek için hapisteki tüm imkanları kullanarak Aslı’ya bir jest hazırlar Güven’in Aslı’nın kalbini kazanması bu kadar kolay olabilecek mi ?...
  3. Kavak Yelleri 114.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 114.Bölüm Özeti

Güven ile Deniz kapışıyor Hapishaneden çıkan Güven, olup bitenleri öğreniyor ve Deniz’i bulup, ondan hesap soruyor Deniz, Aslı’ya ona karşı hâlâ bir şeyler hissediyor olabileceğinden bahsetmiştir Aslı, bu söz karşısında neye uğradığını şaşırır Aslı’nın Deniz’e cevabı acaba ne olacak? Diğer taraftan Aslı, yaşananlardan dolayı suçlanmaya devam edilir Deniz’le öpüşmesinin hesabını bu sefer Kamil...
  4. Kavak Yelleri 119. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri 119. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri’nde muhteşem sezon finali! Deniz, çocuğunu aldırmaya giden Mine’nin peşindedir. Deniz, Mine’ye engel olabilecek mi? Diğer tarafta ise Deniz’den hamile olduğunu söyleyen Leyla vardır. Deniz ile Leyla evliliğe doğru giderken, Su, Mine ile Deniz'i barıştırmayı aklına koymuştur. Leyla’nın hamileliğine inanmaz. Su’nun iki sevgiliyi barıştırmak için bir planı vardır. Su, Leyla’nın...
  5. Kavak Yelleri 123. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri 123. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri'nde Deniz İstanbul'da dikiş tutturmaya çalışırken patronundan yeni bir iş ister ama sonuç onu mutlu etmeyecek. İstanbul'da hayatlarını devam ettirmeye çalışacak Kavak Yelleri gençleri yeni sayfalar açmaya doğru ilerliyor. Efe'nin geri dnüşü ise şimdiden ilişkileri etkiliyor. Mine artık dayanamadığı acılarını bırakıp yeni bir hayata başlayabilecekmi? Kavak Yelleri'nde Efe'nin geri...

Sayfayı Paylaş