gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kavak yelleri 18.Bölümden 32 tane hareketli avatar...!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kavak yelleri hareketli avatarları kavak yelleri hareketli avatarlar avatarları
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kavak yelleri 18.Bölümden 32 tane hareketli avatar...!

Diziyi izlemiyorum ama mineye uyuz oluyorum gıcık şeyy..... emeğine sağlık=)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kavak yelleri 18.Bölümden 32 tane hareketli avatar...!

diziyi bende izlemiyorum ama bunlar hoş olmuş dizi seyreder gibi emeğine sağlık canım

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kavak yelleri 18.Bölümden 32 tane hareketli avatar...!

evet çok hoş olmuş teşekkürler:)

5. esmer.güzeli

esmer.güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu diziyi hiç kaçırmadan izLiyorum ve denize bayıLıyorum çok güzeL olmuş çok teşekkürLer...

6. pammuk şeker

pammuk şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekür edrişmmmmmmmmmm süperlrrrrrrrrrrrr:)

Kavak yelleri 18.Bölümden 32 tane hareketli avatar...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavak yelleri dizi avatarları

kavak yelleri dizi avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kavak yelleri avatarları

kavak yelleri avatarları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kavak Yelleri 114.Bölüm Özeti

Kavak Yelleri 114.Bölüm Özeti

Güven ile Deniz kapışıyor Hapishaneden çıkan Güven, olup bitenleri öğreniyor ve Deniz’i bulup, ondan hesap soruyor Deniz, Aslı’ya ona karşı hâlâ bir şeyler hissediyor olabileceğinden bahsetmiştir Aslı, bu söz karşısında neye uğradığını şaşırır Aslı’nın Deniz’e cevabı acaba ne olacak? Diğer taraftan Aslı, yaşananlardan dolayı suçlanmaya devam edilir Deniz’le öpüşmesinin hesabını bu sefer Kamil...
  4. Kavak Yelleri 119. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri 119. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri’nde muhteşem sezon finali! Deniz, çocuğunu aldırmaya giden Mine’nin peşindedir. Deniz, Mine’ye engel olabilecek mi? Diğer tarafta ise Deniz’den hamile olduğunu söyleyen Leyla vardır. Deniz ile Leyla evliliğe doğru giderken, Su, Mine ile Deniz'i barıştırmayı aklına koymuştur. Leyla’nın hamileliğine inanmaz. Su’nun iki sevgiliyi barıştırmak için bir planı vardır. Su, Leyla’nın...
  5. Kavak Yelleri 123. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri 123. BöLüm Özeti

Kavak Yelleri'nde Deniz İstanbul'da dikiş tutturmaya çalışırken patronundan yeni bir iş ister ama sonuç onu mutlu etmeyecek. İstanbul'da hayatlarını devam ettirmeye çalışacak Kavak Yelleri gençleri yeni sayfalar açmaya doğru ilerliyor. Efe'nin geri dnüşü ise şimdiden ilişkileri etkiliyor. Mine artık dayanamadığı acılarını bırakıp yeni bir hayata başlayabilecekmi? Kavak Yelleri'nde Efe'nin geri...

Sayfayı Paylaş