gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kavak yelleri=>Aslı(pelin Karahan)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kavak yelleri=>Aslı(pelin Karahan)

Çok şirin bi kız

3. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

Ce: kavak yelleri=>Aslı(pelin Karahan)

ellerine saglık.......

kavak yelleri=>Aslı(pelin Karahan) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavak yelleri

Kavak yelleri

‘Kavak Yelleri’ başında kavak yelleri esen, içinde kasırgalar oluşan, kanında tatlı zehir dolaşan, büyümek için sabırsızlanan dört gencin hikayesini anlatıyor. Yazları cıvıl cıvıl, kışları ise ıssız bir Ege kasabasında yaşayan Deniz, Aslı, Efe ve Mine herkese kendi hikayesinden bir şeyleri hatırlatacak. Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz;...
  2. Pelin Karahan

Pelin Karahan

pelin karahan ın makyajsız hali pelin karahan makyajsız hali
  3. Deniz ve Aslı (Kavak Yelleri) Resimleri

Deniz ve Aslı (Kavak Yelleri) Resimleri

kavak yerleri resimleri kavak yelleri resimleri yerlerindeki aslı yerlerinin yerlerindeki aslının gerçek adı
  4. Kavak Yelleri'nin Aslı'sı Pelin Karahan ilişkisi hakkında konuştu

Kavak Yelleri'nin Aslı'sı Pelin Karahan ilişkisi hakkında konuştu

pelin karahan hamile mi kavak yelleri nerede çekiliyor kavak yelleri nerde çekiliyor yellerinin çekildiği yerler nerede istanbul Beğeniyorum ben bu kızı hem kendini hem oyunculuğunu ve sevgilisi ile de çok yakıştırıyorum... Sizi ‘Kavak Yelleri’yle tanıdık. Nasıl keşfedildiniz? Bu diziye nasıl dahil oldunuz? İstanbul’a ilk geldiğimde ajansa kayıt oldum, reklam filmleriyle bir ucundan...
  5. Kavak Yellerinde Aslı hamile

Kavak Yellerinde Aslı hamile

kavak yelleri aslı hamile aslı hamilemi kavak yelleri aslı hamile, yeni bölüm de aslı hamile kalıyormuş arkadaşlar Gençlik dizisi olan Kavak Yelleri'nde bu bölümde sürpriz gelişmeler oluyor Melek'ler. Aslı'nın hamileliği ile herkes şaşırıyor :) Dizinin yeni bölümünde; Deniz ve Mine evlenmeye karar verecek. Ancak bu karar Özge'nin hamlesi ile bir kez daha gölgelenecek. Konaktan...

Sayfayı Paylaş