gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç diziden neden ayrıldı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kavak yelleri efe neden ayrıldı dağhan külegeç neden diziden ayrıldı kavak yelleri efe öldü dağhan külegeç diziden öldü Bence diziyi Efe (Dağhan Külegeç) götürüyordu...Efe diziden ayrıldıktan sonra yine yanı başarıyı sağlarmı bilemiyorum :tik:

DAĞHAN KÜLEGEÇ'İN SÖZLERİ, KAVAK YELLERİ SEVENLERİN KAFALARINI KARIŞTIRDI...

Kavak Yelleri'nde Efe rolünde oynayan Dağhan Külegeç, geçen sezonun son bölümünde denize uçan arabadaki kişilerden diziye devam etmeyen tek oyuncu olmuştu.

Külegeç'in sette yaşanan bir tartışmadan sonra senaryonun bu şekilde geliştirildiği söylenirken, bir başka açıklamada ise Dağhan Külegeç'in uzun süredir sette memnuniyetsiz olduğu ve ayrılmak istediği bu nedenle de senaryoda değişiklik yapıldığı söylenmişti.

Dağhan Külegeç, atv'de annesi Ayşe Erbulak ve Erbulak ailesinin kendisini gibi oyuncu olan diğer fertleri Sevinç ve Füsun Erbulak ile konuk olduğu Berna Laçin'in programında yaptığı açıklama ile kafaları daha da karıştırdı.

Bu sezon herhangi bir işte yer almayan Külegeç, Laçin'in dizilerde oynayıp oynamayacağıyla ilgili sorusuna "Dizi güzel iş, niye devam etmeyeyim" dedi.

Külegeç daha sonra, "Kavak Yelleri'nden de ayrılmak istemezdim ama öyle olmak zorunda oldu. Yoksa gül gibi işim var, severek yapıyorum. Ama istemezdim yani. Devam etmek isterdim" açıklamasını yaptı.

Genç oyuncunun bu imalı açıklaması üzerine Berna Laçin'in "Kendin ayrıldın. Sanki bunu attılar" şeklinde bir yorum yapınca Dağhan Külegeç'in yanıtı ise şöyle oldu:

"Komik değil mi? Çok acayip bir durum. Neyse hadi. Yeni işlere bakacağız işte. Yeni yeni bir şeyler. Oyunculuk güzel, eğlenceli."

2. beyzasavruk

beyzasavruk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    neden ayrıldı?
    Bence de dizinin lokomotif oyuncusuydu ben de bayılıyordum Efe karekterine sağlam,cesur,samimi,içten olduğu gibi Dağhan da çok iyi iş çıkarıyordu gerçekten.Neyse umarım başka işlerde görürüz onu çünkü hayatta herkezin yeri iyi kötü mutlaka doldurulur.:meri:

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

efe öldü mü

Bence efe ayrılmıcaktı efe oyundan ayrıldığı için çok üzüldüm bu film efesiz batar ben veya bazıları efenin ölmemesini ister filme devam etmesini isterdik efenin dizide oynayamıcağı için filmi fazla izlemem yani benm kavak yelleri favorite dizilerimin arasındaydı ama şimdi çıkardım bu film efesiz batar ben efeyi istiyorum örnek verim mesela bu filmi %100 ü izliyorsa %50 si bırakır o kadar batarsınız yani o biriside ben olurum ilk başta çok kötü yaptın yönetmen :( efeyi geri dönmesini istiyorum ne yap bişey yap efeyi çıkarma mesela aslı yanına gitsin bişeyler yapsın uyansın ölmesin efesin kavak yellerini izlemem film düşer batar

Kavak Yellerinin Efe'si Dağhan Külegeç diziden neden ayrıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavak yelleri dizisinden kesintiler

kavak yelleri dizisinden kesintiler

PELİN KAHRAMAN(ASLI) DAĞHAN KÜLEGEÇ(EFE) ASLI ENVER(MİNE) İBRAHİM KENDİRCİ(DENİZ)
  2. Dağhan Külegeç Biyografisi

Dağhan Külegeç Biyografisi

dağhan külegeç dövmeleri dağhan külegeç biyografi dövme ablası külegeçin babası 18 Ekim 1978 doğumlu. Terazi burcunda. Sanatçı bir aileden geliyor. Ünlü tiyatrocu Altan Erbulak’ın torunu. Annesi televizyoncu Ayşe Erbulak, babası kaligraf Rıza Külegeç. Aşk: Aşk onun için önemli. “En önemli şey bir diğer hayat” diyor. Sevgilisi yok. Müzik: Bütün müzik türlerini seviyor. Eve gelince ilk...
  3. Kavak Yellerinin Efesi Dağhan Külegeç Resimleri

Kavak Yellerinin Efesi Dağhan Külegeç Resimleri

kavak yellerinin efesi kavak yellerinin yeni efesi yelleri dağhan külegeç resimleri efeye ne oldu yelleri efeye ne oldu
  4. Efe (Dağhan Külegeç) Diziden Neden Ayrıldı

Efe (Dağhan Külegeç) Diziden Neden Ayrıldı

dağhan külegeç diziden neden ayrıldı kavak yelleri efe dağhan külegeç hastalığı nedir kavak yelleri, efe, dağhan külegeç, hastalığı, diziden neden ayrıldı hakkında bilgiler... Kavak Yelleri dizisinin Efe'si diziden neden ayrıldığını açıklamış kızlar... Üç hafta önce sağlık sorunları nedeniyle diziden ayrılan Külegeç, veda öncesi çekilen son sahnesinde zorlandığını anlattı. Dağhan...
  5. Kavak Yelleri dizisine konserli veda

Kavak Yelleri dizisine konserli veda

kavak yelleri kavak yelleri, pinhani, konseri, ekranlara veda etti, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Kavak yelleri dizisi daha öncede bitmişti ve son 7 bölüm için yeniden kamera karşısına geçen ekip Pinhani konseriyle ekranlara veda etmiş... Dizinin son 7 bölümü için Seferihisar'da bulunan dizi ekibi, dizinin müziklerini yapan Pinhani Gurubu'nun konseriyle diziye veda etti....

Sayfayı Paylaş