gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kavga arayanlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Bazen kavga çıkarmada üstüne olmayan insanlarla karşılaşırız...İşte kavga arayanların bahaneleri:dil:
    (markette)
    -sütLer Soquk mu?
    -evet
    -niye ısıtmıyonuz oLum ben sıcak seviyom beLki

-şş aLoo baksana..
    -buyur
    -Len senin gözünün üstünde neden kaş war..
    -agh!!

-şşt genç saatin kaç
    -sekizi on qeçiyo abi.
    -benimki çeyRek qeçiyo sen niye yaLan söylüyonn heaa..

-ne bakıyom oLum biseymi vaR?
    -yooo
    -oLmasın zaTen.

(otobüste)
    -pişt güLüm beni indir burda..
    -tamam beyefendi duRakta burda zaten..
    -Lan ben burda indir diyom durakta mıı?
    -Tamam abi buRası duRak ztn..
    -bak haLa durak diyoo insene sen bi aşağı..
    -amaa

-Ne baktın?
    -bakamdım abi ne bakması?
    -bana bakmadın yani
    -yok abi estagfurullah
    -yengene bakıyon o zmn iki saattir öLemi?
    -yok abi günahımı aLıyon..
    -qeL bak ben snn daha neLerini aLcm[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

kavga arayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavga ettiginizde..............

kavga ettiginizde..............

esinizle kavga ettiginizde,,sizi uzdugunde ne biliyim bi sekilde sizi kirdiginda tavriniz ne oluyo,,ne kadar ise yariyo,,ne yaparsiniz ceker gidermisiniz bi kac saat ,,yoksa kapanir odaya aglarmisiniz..yoksa avaziniz ciktigi kadar bagirirmisiniz,,peki tavriniza karsi onun tepkisi ne oluyo yada sizce ne olmali...karisik oldu heralde ama anlasildi...hadi bekliyom....:hmm:
  2. Nick arayanlara...

Nick arayanlara...

sivasla ilgili nickler bira nick bira ile ilgili nickler birayla biralı Nick arayanlara... krallar yokken efedir çakallar verilen aranın bi sonu var kral mekana gelince köpekler ayağa kalkar .. ben yokum ve yanlızlığa tokum gözlerim kapanırken hisset ruruhum yolunda yolcuyum.. вєη ѕαηα нαℓα αşığıм..ιşтє тαм вυя∂α кαяşıη∂αуıм.уα şм∂ι тυт єℓιм∂єη.уα∂α вιя∂αнα...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. Falcı arayanlar

Falcı arayanlar

ARKADASLAR MERHABA KAHVE FALI BAKTIRMK ISTEYENLER OFISIM UMRANIYEDE EVLILIK İŞ KISMET ASK NAZAR SORMAK ISTEDIGINIZ HERSEY ICIN ULASABILIRSINIZ Edit :CeMoŞ

Sayfayı Paylaş