gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kavga dövüş gifleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dövüş gifleri kavga gifleri kavga gif dövüş gif dövüşçü
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

kavga dövüş gifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşilçam´ın Dövüş Teknikleri

Yeşilçam´ın Dövüş Teknikleri

Yeşilçam´ın Dövüş Teknikleri Kavga sahnelerinde, eğer ortalıkta bir havuz görünüyorsa, grup ne kadar kalabalık olursa olsun, kavga bütün kötü adamlar havuza atılana kadar sürer... Havuzun gerçekten de kötü adamlar üzerinde nihai bir etkisi vardır. Havuz yakınında kalabalık bir dövüş cereyan ettiğinde, kötü adamlar kahramanımız tarafından defalarca yere serilseler bile kalkıp...
  2. horoz dövüşü

horoz dövüşü

Horozları döğüşürken görmek, çocuk ve kadın yüzünden meydana gelecek kavgaya; göstermelik efeliğe, boş kibirlenmeye, Horoz döğüştürmek, alim, hatip, müezzin vb. kimselerin arasını açarak fitne ve dedikodu çıkartmaya yahut gözünün kör olmasına delalet edeer.
  3. Dövüş

Dövüş

Rüyada dövüşmek veya dövüşenleri görmek, fiziksel rahatsızlıkların habercisidir. Rüyada dövüsmek veya dövüsenleri görmek, fiziksel rahatsizliklarin habercisidir.
  4. burhan altıntop-dövüş klubü

burhan altıntop-dövüş klubü

burhan altıntop hamile YouTube - burhan altıntop-dövüş klubü
  5. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...

Sayfayı Paylaş