gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kavga ettiginizde..............

Konu, 'Kadınlar' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

esinizle kavga ettiginizde,,sizi uzdugunde ne biliyim bi sekilde sizi kirdiginda tavriniz ne oluyo,,ne kadar ise yariyo,,ne yaparsiniz ceker gidermisiniz bi kac saat ,,yoksa kapanir odaya aglarmisiniz..yoksa avaziniz ciktigi kadar bagirirmisiniz,,peki tavriniza karsi onun tepkisi ne oluyo yada sizce ne olmali...karisik oldu heralde ama anlasildi...hadi bekliyom....:hmm:

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: kavga ettiginizde..............
    Eşiniz sinirlendiğinde, durgun sular gibi olmalısınız... Veya siz sinirlendiğinizde aynı keza onun içinde geçerli...

Kavgalar neticesinden bağırmak, beynin köşelerinden geçenleri bir çırpıda söylemek, işlerinizi durumunuzu daha kötü hale getirecektir.

Bazen, hiçbirşey söylememek sadece yüzüne bakmak kafidir...

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

M.C adminime tamamen katılıyorum sinirli davranmak olayları daha kötü boyutlara getiriyor denedim çok denedim sinrlendiğim durumlar eşimin üstüne gittikçe olay büyüdü ama denedim sinirlendiğimde sakin olup daha anlayışlı ve duyarlı davranmayı baktımki ne güzel çözümmüş tabiki bizde insanız bazen sinirlerimizi bastıramıyoruz ama istediğimiz zaman bunu çokta güzel yapabiliyoruz.

4. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok guzelde sadece senin susmanla bazen karsi tarafin hosuna gidiyo daha cok soyluyo kirici ,yikici aklina gelen ne varsa ve senin soylemek istediklerin sana kaliyo kaldikcada seni icten ice yiyo........hep sus hep sus nereye kadar hersey karsilikli..olsa ne guzel.bigun susmaktan patliycak insan..her es bunu anlamiyo iste..anlasa kavgalar bile tatli olur...........

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Susmakmı ay hiç lügatımda olmayan bi kelimee:)
    susarsam başıma çıkar iyice. çok konuşurum hatta. tamam haklısın der bide öper özürdiler haklıyken haksız duruma düşer. :D

_YakamoZ_ bunu beğendi.
  6. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

M.C. aslinda hakli ama bende hic susmam. tartisirsak bagirir cagiririm ama bu isi dahada kötülesir, bazende sadece susmayi hic konusmamayi tercih ederim o anlar onu :D ama suc bendeyse is farkli esim cooook inatci biri ama bi sekilde barisiyoruz iste.

Son düzenleme: 17 Haziran 2008
  7. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    susmak mııı?Ben susmam,susmak ta iyi değildir bence.içindekileri söylemek lazım çok kırıcı olmadan tabii içine at at nereye kadar.o anlık sinirle kırıcı olunabiliyor ama olmasak daha iyi tabii.

8. sevgice

sevgice Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eşşeklik bende özür dilerim dediğimde hatasını hemen farkederdi.

9. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

3 dk boyunca susarım bu arada o da susarsa çok iyi olur 3 dk sonra eğerki haklıysam o evden çıkmak zorunda kalır çünkü çenem çok düşük . ama ilk susuan ben olurum allahtan eşimin siniri 5 dk sürüyor. yoksa fena uzar kavgalarımız

10. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çok değişik geldi bu yorum bana ya:D
    arkadaşlar hepinizin dediği çok doğru çünkü her insanın yapısı,yaşantısı farklı. ama en klasiği ve işe yarayanı o bağırırken susmak. o anda içindekilerinizi söylerseniz daha da büyür olay. sinirler yatıştıktan sonra konuşmaktır en iyisi. içine atmakla olmaz sonuçta,herkes hatasını anlamalı. aslında yaşamadım hiç ama herhalde en doğrusu budur

11. nrdn

nrdn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bekarımm ama suanda öle bı sey söledıgındede odamda sessizce ağlıormm :(

12. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Benim eşim tabiatı itibariyle çok çabuk alev alabilen, sinirlendiğinde de yanına yaklaşılmaması gereken bir insan. Ben çok sabırlıyımdır, o çabucak sinirlenir. Ancak o muazzam öfkesi ortaya çıktığı gibi çabucak da dağılıverir. Onu çok iyi tanıdığım için, sebebi her ne olursa olsun (olay benimle/onunla/bizimle ilgili olsun olmasın) sinirlendiği zaman susarım. Onu yalnız bırakırım. Kendine gelmesini sağlarım. Eğer o anlarda birşey söylersem çok daha fazla parlayacağını biliyorum çünkü. Haksız olsun haklı olsun... Ancaaaakkk... siniri geçip de yanıma geldiğinde, sakin sakin konuşurum, neden kırıldığımı, sinirlendiğinde neler yaptığını güzelce anlatırım. Oldukça işe yarıyor :) Gerilimi kendine değil toğrağa çekmek gibi :)

13. MEERVEEM

MEERVEEM Forum Okuru

aynen benim de tuhafima gitti, ilgimi çekti baya takili kaldim o yorumda

14. nurender

nurender Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Haklı olduğum sorunlar karşısında hiç susmadım susmayacağım ha haksızsam susarım elbette.. En lezzetli yerleri beyinleri yemek lazım dırdır dır yaparak :D:D

15. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    iki taraftan biri sinirlendiğinde diğeri susacak ..mutluluğun yolu budur ..bu da gayet norma bir durum ..çünkü sinir anında insan herşeyi yapabiliyor ...bağırıp çağırmak erkekler üzerinde sıfır etkiye sahiptir...bu aslında her insan için geçerlidir...bir insana bağırdığınızda onu inatlaştırmaktan başka birşey yapmazsınız...tatlı dil yılanı deliğinden boşa çıkarmıyor değil mi ? eşler snirli anlarda susarak birbirlerine anlayış göstermeliler...herhangi biri sinirli ise diğeri o ortamdan uzaklaşmalı ,sakinleşince yanyana gelinmeli ...

kavga ettiginizde.............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgisayarinizin size böyle veda ettigini düsünün...

Bilgisayarinizin size böyle veda ettigini düsünün...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kadınların erkeklerde nefret ettigi 20 kusur

kadınların erkeklerde nefret ettigi 20 kusur

kadınlar kıllı erkeklerden hoşlanır mı göbek kılları kadınlar kaslı erkek sever mi göbekteki kıllar kaslı erkeklerden hoşlanırmı Boxer dergisi, sessiz kalan kadınların tercümanı oldu, çoğunun sineye çektiği "kusur"lardan oluşan 20 maddelik listeyi yeni sayısında bakınız nasıl yazmış. KİRLİ TIRNAKLAR: Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. kavga arayanlar

kavga arayanlar

Bazen kavga çıkarmada üstüne olmayan insanlarla karşılaşırız...İşte kavga arayanların bahaneleri:dil: (markette) -sütLer Soquk mu? -evet -niye ısıtmıyonuz oLum ben sıcak seviyom beLki -şş aLoo baksana.. -buyur -Len senin gözünün üstünde neden kaş war.. -agh!! -şşt genç saatin kaç -sekizi on qeçiyo abi. -benimki çeyRek qeçiyo sen niye yaLan söylüyonn heaa.. -ne bakıyom oLum...

Sayfayı Paylaş