gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kavga sona ermiyor. Gülben Hülya kavgası

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

ŞİMDİ DE FOTOĞRAFÇISINA TAKTI! [​IMG] GÜLBEN ERGEN, HÜLYA AVŞAR’IN MAKYÖZÜ, ASİSTANI, KUAFÖRÜ VE ORKESTRASI DERKEN, FOTOĞRAFLARINI ÇEKEN PELİN KARAMEHMETOĞLU’NA DA GÖZ DİKTİ.

Gülben Ergen ile Hülya Avşar arasında zaman zaman su yüzüne çıkan, çoğu zaman da derinden giden rekabet bitmek bilmiyor. Bu rekabete, zaman zaman iki sanatçının güvendiği ve vazgeçemediği yardımcılar da dahil oluyor, daha doğrusu dahil ediliyor.

Öteden beri Hülya Avşar’la yarış halinde olduğu söylenen Gülben Ergen, yaptığı transferlerle bu iddiaları bir anlamda doğruluyor. Piyasada asistan, kuaför ve makyöz kalmamış gibi Hülya Avşar’a çalışan elemanları cazip tekliflerle transfer eden, bununla yetinmeyip Taşkın Sabah’ı ve orkestrasını da alan Ergen, şimdi de Avşar kızının fotoğrafçısına göz koydu.

Gülben Ergen, başta Hülya Dergisi’nin kapakları olmak üzere Hülya Avşar’ın fotoğraflarını çeken Pelin Karamehmetoğlu’na kafayı taktı. Moda fotoğrafçılığı dalında çeşitli ödülleri olan ve Şenay Akay’ın, ‘Project by Şenay Akay’ adlı prodüksiyon şirketinde çalışan Pelin Karamehmetoğlu, iddialara göre geçtiğimiz günlerde Ergen’in asistanı tarafından arandı. Asistan, Karamehmetoğlu’na, Gülben Ergen’in kendisiyle çalışmak istediğini iletti. Başarılı fotoğrafçı çok yoğun olduğu gerekçesiyle bu teklifi geri çevirdi. İddialara göre reddedildiğini duyan Ergen, öfkeden küplere bindi. “Ben de Gülben Ergen isem bunun hesabını sorarım” dedi. Gülben Ergen’in intikamı merakla bekleniyor. Tabii Hülya Avşar’ın vereceği tepki de...
    Hafta Sonu

2. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kavga sona ermiyor. Gülben Hülya kavgası
    oh oh sabah kahvemi yudumlarken magazin dünyasında neler olup bittiğini öğrenmek pek bir hoşuma gitti .teşekkürler

bu Hülya Avşar ile Gülbenin arasındaki çekişmelerinin reklam amaçlı olduğunu düşünenlerdenim...biraz olay çıkaralım gündemden düşmeyelin de unutulmayalım amaçlı gibi geliyor bana..kimbilir belki kapı arkasından muhabbetleri gayet hoştur

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kavga sona ermiyor. Gülben Hülya kavgası

Aynen sana katılıyorum canım..:)

Kavga sona ermiyor. Gülben Hülya kavgası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sago-ceza kavgası sona erdi

sago-ceza kavgası sona erdi

sago ceza ceza kavga sagopa kavga sagopa kavgası sago tr rap in en önemli iki ismi olan sagopa kajmer ve ceza artık kavga nın yol olmadığını anladılar ve barışı seçtiler.Sagopa nın sitede yayınlanan haberi veriyorum... selam , bugun gercekten onemli bir adim atildi.bunun gerekli oldugunu dusunuyordum.ben bir yazi yazdim ve karsiligini bekledigim kisiden bekledigim sekilde aldim....
  2. gülben ergen'den hülya avşara gönderme

gülben ergen'den hülya avşara gönderme

Hürriyet Gülben Ergen, geçen yıl bikiniyle denize giren Hülya Avşar'a gönderme yaptı: Ben bikiniyle değil şarkılarımla gündeme geliyorum'… İki hafta bir Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de sahneye çıkan Gülben Ergen, sahne öncesi basının sorularını yanıtladı. Kıbrıs'ta odasından dışarıya çıkmayan Ergen, 'Neden Hülya Avşar gibi denize girmiyorsunuz?'sorusuna 'Ben bikiniyle değil...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. Kavga Var Dediler Geldik, Gelin Kızlar ( Demet M.Ali Kavgası )

Kavga Var Dediler Geldik, Gelin Kızlar ( Demet M.Ali Kavgası )

sanatçı kavgaları, sanatçı atışmaları, twiter kavgaları, twiter demet akalın Demet Akalın ile Mehmet Ali Ilıcak Dün Sosyal paylaşım sitesi Twiter'den baya bi kapışmışlar meleklerim. :D:D Zaten ne yapıyoruz kavga varsa arabayı yavaşlatıp seyrediyoruz köprülerde vs :) Bu, bizim kanımızda var herkes gibi sizde biliyorsunuz. Neyse şimdi çayları yudumlayın kızlar kavga var :) İŞTE O KAPIŞMADAN...
  5. Bülent Ersoy ve Gülben Ergen kavgası alevlendi

Bülent Ersoy ve Gülben Ergen kavgası alevlendi

bülent ersoy gülben ergen, kavgası, kavga, repertuvar, haberleri Bülent Ersoy ve Gülben Ergen arasında, geçtiğimiz günlerde repertuvar kavgası çıkmış ve görülen o ki bu kavga günden güne alevlenmiş Melek'lerim:) Gülben Ergen’in twitter hesabında “Bülent Ersoy’un repertuvar danışmanı oldum” notu düşmesiyle başlayan tartışma sürüyor. Albüm çalışması sırasında stüdyoda karşılaştığı Ergen’in...

Sayfayı Paylaş