gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Kavga Var Dediler Geldik, Gelin Kızlar ( Demet M.Ali Kavgası )

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sanatçı kavgaları, sanatçı atışmaları, twiter kavgaları, twiter demet akalın Demet Akalın ile Mehmet Ali Ilıcak Dün Sosyal paylaşım sitesi Twiter'den baya bi kapışmışlar meleklerim. :D:D Zaten ne yapıyoruz kavga varsa arabayı yavaşlatıp seyrediyoruz köprülerde vs :) Bu, bizim kanımızda var herkes gibi sizde biliyorsunuz. Neyse şimdi çayları yudumlayın kızlar kavga var :)
    İŞTE O KAPIŞMADAN METİNLER

Demet Akalın: nihatıııı sewiyorumm kim ne derse desinnn

Mehmet Ali Ilıcak: Yeni bir enişte mi Nihat? Duymadım:))

Demet Akalın: önder anlatıcak sana malicim mutfakta bi gelsn!!!!

Mehmet Ali Ilıcak: Önder ile barıştınsa,Nihat kim?

Demet Akalın: :) nihatı tanımazsın!!!!!

Demet Akalın: bu enerjini şarkıları tutmayan arkdşlara ver!hanımın gibi

Mehmet Ali Ilıcak: Benim hanımım mevzumuz değil ama O'da sesi yerine senin "mazbut" yolunu seçmiş olsaydı başka yerlerde olurdu.

Demet Akalın: o zman kaşınmayalımoturlm evlerimzde!hayta arkdaşlrımızı karışdrmayalım kim galip gelir biliosun!!!

Mehmet Ali Ilıcak: Ah Demet ben kimlere baş kaldırmışım.Neleri göğüslemişim.Ne var ki Dengim değilsin.Sen"mazbut"bir şarkıcı,ben sıradan dinleyici

Önder Bekensir: Bilgisayar klavyesinden yazmak ! yorum yapmak kolay ! Yuzyuzede yapmayi denede yediriyim sana o klavyeyi...

MİLLİYET

ßeLeN ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hhahaha koptummmmm :D

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    hahah manyak bunlar ya

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    işleri güçleri yok yaaaa :haha: kaşınıyorlar gerçekten :haha:

5. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
Kavga Var Dediler Geldik, Gelin Kızlar ( Demet M.Ali Kavgası ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Masal Diyarından Geldim Dedim

Masal Diyarından Geldim Dedim

Masallar diyarından geldim dedim... "Kanatların nerde?" Kırıldılar kırdılar dedim... "Peki o karalar ne? omuzlarından gözüken" Mutlu sonla bitemedik dedim... Kara bi' sevdanın laneti dedim... Sustun!!! Soruların ardı arkası gelmedi bir daha.Konuşmaya mecalim de kalmadı zaten. Tek kelime dökülmese de dilimden,beni anladığını okuyabiliyorum gözlerinden... Biliyorum......
  2. Gelinden geline fark var !!Gelin Çeşitleri :)

Gelinden geline fark var !!Gelin Çeşitleri :)

çağlar gelinlik sultanbeyli sultanbeyli cağlar gelinlik çağlar gelinlikçileri gelinlikçiler Eeee meleklerim bildiğiniz üzre her kaynana cadıdır yani tek tip kaynana vardır bu tip de halk arasında 'cadı' ,'cadaloz' gibi sıfatlarla tabir edilir.İster cadı ister cadaloz diyelim hepsi aynı kapıya çıkar.:örgü: "Kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı ,yandım gelin dedikçe altına...
  3. kızlar bunlarda gelin çiçekleri

kızlar bunlarda gelin çiçekleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bileklikler geldi kızlar geldi

Bileklikler geldi kızlar geldi

Bileklikler bileklikler Her bayan takıları çok sever şahsen ben öyleyim birde bilekliklerse bunlar olmazsa olmazlarımın arasına girer bileklikleri umarım begenirsiniz (begenilmicek gibide değiller ama ) hahaha
  5. Gelin kızlar gelin mücevherlere gelin

Gelin kızlar gelin mücevherlere gelin

Melekler mücevherler oldukça şık ve kese yakan tarzdalar:).Buyrun gözünüz bayram etsin:)

Sayfayı Paylaş