gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

entellektüel yazılar entellektüel konular siteler -tezini çürüttüğümün eksik akıllısı!
    -bazıları gene arka ayaklarını göstermeye başladı

-depremde yer yarildiginda içine düşen sismolojik vaka

-evrimini tamamla da gel, homo sapiens beyinli şey.

--imgelenmiş metapsişik dürtüleri olan yaratık

-uslupsuz serseri.

- seni öyle bir icsellestiririm ki, bir daha cikamazsin

- - ananın değer yargılarını yıkarım

-ananın britanikası!

-bak benim aklımın, kelimelerimin sözcüsünü bozma; senin idealarının ayarıyla oynama ihtimalim artar

--hay, kafana nietzsche kadar kitap düşsün!

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr
    iyiymiş kullanırız bunları tesekkürler cnm

Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel sözlerr.....

en güzel sözlerr.....

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun, Seni, ya orada bırakacaklar, Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım... Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin... Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım , Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!! Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun...
  2. Entellektüeller

Entellektüeller

Yirminci yüzyılın bütün ülkeleri, ortaya çıkan dünya sosyo ekonomik düzeninin bir parçası olmaktadırlar; entelektüeller ve teknik entelijansiyadan oluşan bir Yeni Sınıf, halihazırda toplum ekonomisini kontrol eden guruplarla -işadamı veya parti liderleri- mücadeleye girmektedir. Yeni bir sınıf sistemi ve yeni bir sınıf muhteviyatı, gelişen ülkelerin üçüncü dünyasında, Sovyetler...
  3. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  4. kavga arayanlar

kavga arayanlar

Bazen kavga çıkarmada üstüne olmayan insanlarla karşılaşırız...İşte kavga arayanların bahaneleri:dil: (markette) -sütLer Soquk mu? -evet -niye ısıtmıyonuz oLum ben sıcak seviyom beLki -şş aLoo baksana.. -buyur -Len senin gözünün üstünde neden kaş war.. -agh!! -şşt genç saatin kaç -sekizi on qeçiyo abi. -benimki çeyRek qeçiyo sen niye yaLan söylüyonn heaa.. -ne bakıyom oLum...
  5. Bilimin Entellektüel Değeri Varmıdır acaba

Bilimin Entellektüel Değeri Varmıdır acaba

Merhaba arkadaşlar sizce Bilimin Entellektüel Değeri nedir aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlarım var ise onlardan Bilimin Entellektüel Değeri hakkında bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş