gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

kavganız ne ile?

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

herkesin bir "kavgası" var. hatta bazılarının kavgalarının kitabı da var... sizin kavganız ne ile yada kim ile?

Kendimle Bütün kavgalarım..

Yapacaklarım , yaptıklarım , düşündüklerim , gerçekleştirdiklerim , gerçekleştiremediklerimle..

Yaşam bir kavga zaten. Kendisi bir kavga olan yaşamın içinde en büyük kavganı da kendin olabilmek için veriyorsun. Herkes seni kendine benzetmek ya da belli bir kalıba koymak için uğraşıp duruyor, sen ise kendince var olabilmek için savaşıyorsun.

2. lebensdesinger

lebensdesinger Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence insan yaşamında kavgaların bir seyri vardır. hatta şimdi nerde okuduğumu hatırlamadığım bir yazıda.insan 18-25 yaş arası dünyayı değiştirmeye çalışır diyordu. demekki bu yaşlarda kavgası doğru temelli dünyadaki yanlışlıklara karşı.25-35 yaşları arasında dünyayı değiştiremeyeceğini kabul eder ailesini değiştirmeye çalışır diyordu. demekki bu yaşlarda ailesine doğruları kabulettirmek adına kavgası sürüyor.45- yaş ve sonrasında işe hiç bişeyi değiştiremeyeceğini anlar ve kendisini değiştirmemek için çalışır diyordu. demekkiinsanın bu yaştan sonraki kavgası doğrularını değiştirmemk içinmiş. demekki yaşın kaç olursa olsun kavga ediyosan sence yanlış olan bişeye karşı mücadele ediyosundur. ve onu değiştirmeye çalışıyosundur. birileri senideğiştirmek istiyorsa demekki sende bişilerideğiştirmek istiyorsun...başkada bişi demiyorum:)

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    En buyuk kavga yasayabilmek icin olandir.

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yaşam kavgası hayatta kalabilmek için başka açıklamas yok

kavganız ne ile? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum,unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2 Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz bin defa taşar Unutuldum,unutuldum...
  2. Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum, unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz taşar bin defa taşar Her...
  3. en son kimle kavga ettiniz neden?

en son kimle kavga ettiniz neden?

evet arkadaşlar ben eşimle ettim oğlan uyuyodu uyandırdı sevecekmiş azdaha bekle ne olur alllah allah dimi ama
  4. Kavga!!!

Kavga!!!

Ya günlük valla kafayı yiyicem.Ya eski Türk filmlerini izlemekten usandım artık.Kendimi bazen türkan şoray bazende ayşecik sanıyorum.Bunun en büyük sebebi eşimmmm:sinir: Ya artık izlemek istemiyorum şiştim.Kulağımda bitmek bilmeyen bir adile naşit kahkahası(rahmetle anıyorum)ve birşey sorulduğunda şaban gibi(kemal sunal rahmetle anıyorum)e eevettt diyorum.Kadir inanır gibi bakış attığımı...
  5. Nez ile Tolga Karel sahnede kavgaya tutustular!

Nez ile Tolga Karel sahnede kavgaya tutustular!

sahnede kavga ettiler nez tolga karel kapismasi. Nez ile Tolga Karel birbirine girdi! Schwarzkopf Professional erkekler için tasarlanmış ilk markasının tanıtımı önceki akşam Beyoğlu Ghetto'da parti ile gerçekleşti. Şarkıcı Nez ile oyuncu Tolga Karel, herkesin içinde kavga etti. Gecede sahne alan Nez ile gecenin fotoğraflarını çeken Tolga Karel kavga etti. Ünlü şarkıcı Nez şarkılarını...

Sayfayı Paylaş