gebe
  1. bayan meraklı

bayan meraklı Forum Okuru

kavitasyon yaptıranların yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında bayan meraklı tarafından paylaşıldı.

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum

kavitasyon yaptıranların yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Selam canlarım. Ben bugün itibari ile birinci aşılama yaptırıyorum. Yumurtaları uyaran ilaçta kullanıyorum. Haftaya da cuma gibi doktorum kontrol edecek bu iş acayip hoş ama ben bu hususta yardımcı olur musunuz ?
  2. Kavitasyon yorumları

Kavitasyon yorumları

Kavitasyon cihazını sıkılaşytırma için kullananlardan yorumlar etkileri ve yan etkileri nelerdir acaba yazabilirler mi bende kullanmak istiyorum iyi kötü diye yazarsanız ona göre almak istiyorum teşekkürler
  3. tüp bebek yaptıranların yorumları

tüp bebek yaptıranların yorumları

5 senelik evliyim bebeğimiz doğal yollardan ne yazıkki olmuyor artık tüp bebek yaptırarak anne olma şansını elde etmek istiyorum aranızda tüp bebek yaptıran varmı maliyeti ne kadar tüp bebek aşamaları tedavi süreci gibi bilgileri paylaşırsa sevinirim ha bu arada tüp bebek yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor bunların hepsini bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler
  4. yüz dolgusu yaptıranların yorumları

yüz dolgusu yaptıranların yorumları

selam son bir sene içinde inanılmaz kilo verdim ve haliyle yüz bölgemde çöküntüler meydana geldi ve buda oldukça canımı sıkıyor dolgu yöntemi ile bu çöküntüleri gidermek mümkün oluyormuş. yalnız sonuç karşısında hayal kırıklığına uğramak istemiyorum ilk kez yüz dolgusu yaptıracam ve yorumlar benim için çok önemli aranızda yüzüne dolgu yaptıran varsa olumlu ve varsa olumsuz yanlarından...
  5. Slimlipo yaptırdım Slimlipo  yaptıranların yorumları

Slimlipo yaptırdım Slimlipo yaptıranların yorumları

Sevgili doktorum Coşkun Levent Taşçı Bey'i görüntüsüyle ilgili rahatsızlık duyan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..Benim gibi iğneden korkan bir insanı operasyon öncesi ve sonrası en ufak bir acı hissettirmeden mükemmel bir şekle ulaştırmistir harika insan.. Çocuk sahibi 35 yaşına gelmiş hala basen ve kalçalarından dolayı kompleks duyan biri olarak kapısını çaldım..Hayatınızda...

Sayfayı Paylaş