gebe
  1. kavitasyon

kavitasyon Forum Okuru

Kavitasyon yorumları

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kavitasyon tarafından paylaşıldı.

Kavitasyon cihazını sıkılaşytırma için kullananlardan yorumlar etkileri ve yan etkileri nelerdir acaba yazabilirler mi bende kullanmak istiyorum iyi kötü diye yazarsanız ona göre almak istiyorum teşekkürler

Kavitasyon yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kavitasyon ile zayıflama

Kavitasyon ile zayıflama

kavitasyon ile zayıflama hamilelikte kavitasyon hamilelik ile zayıflayan ünlüler kavitasyonla zayıflayan ünlüler Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde lizis yani parçalanma başlar ve serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından harcanabilir hale gelir. Yani hastanın sisteme girmeden önce ölçüleri alınır ve seans sonrası tekrar ölçü alınır. Sonuç gerçekten yüz güldürücüdür. Mezuradaki...
  2. kavitasyon

kavitasyon

Bende bursada bu uygulamayı yaptırmak istiyorum ama biraz endişeliyim indirime giren bir güzellik merkezinde 20 tl gii cüzii bir fiyata 3 seans alıcam ve 1 ile 12 cm incelme dediler sizce güvenmeli miym ?
  3. kavitasyon yaptıranların yorumları

kavitasyon yaptıranların yorumları

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum
  4. Ultrasonik İncelme Yöntemi Nedir?

Ultrasonik İncelme Yöntemi Nedir?

Ultrasonik ses dalgaları kullanılarak lokalize olmuş yağ dokusunun ve selülitli dokuların tedavi edilmesi yöntemi tıp dünyasında kavitasyon olarak da adlandırılmaya başlanmıştır. Kavitasyonda ultrasonik dalgalar vücuda dışarıdan derinin üstünden verilmektedir. Bir seans süresi 30-40 dakika arasıdır. Yağ dokusunda ki fazlalığa göre 2-10 cm arasında incelme görülürken, daha sonraki seanslarda...
  5. Ultra kavitasyon tek seansta ne kadarlık bir incelme sağlıyor?

Ultra kavitasyon tek seansta ne kadarlık bir incelme sağlıyor?

Tüm dünyada hızla yükselen obezite önemli bir sorun haline gelmiştir. Fazla kilolar ve bölgesel fazlalıkların sağlığı tehdit edecek boyutlara ulaşması, estetik kaygılar insanları farklı arayışlara yönlendirmekte diğer taraftan teknoloji ve sağlık kuruluşları sorunun çözümü için sürekli yeni teknolojiler geliştirmektedirler. Ultra-Kavitasyon da bu ihtiyaca yönelik geliştirilmiş etkin bir yağ...

Sayfayı Paylaş