gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kavunlu Jöle (4 Kişilik)

Konu, 'Tatlılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler 1 Adet Orta Boy Kavun 1 Paket Meyve Jölesi
    2 Adet Nektar
    2 Adet Orta Boy Armut
    3/4 Sy Bardağı Vişne
    4-5 Adet Mürdüm Eriği

Yemeğin Tarifi
    Kavunun içini bir kaşık yardımıyle çıkarın. Jöleyi paketin üzerindeki tarifteki gibi hazırlayın. Kavunun içinden çıkardığınız parçaları blendırdan geçirin. Jölenin içine ekleyin.
    Nektarları, armutları ve erikleri küçük küçük parçalar halinde doğrayın. Vişne tanelerinin çekirdeklerini çıkarın.
    Meyveleri kavunlu jöleyle karıştırın. Kavunun içine doldurun. Buzdolabında soğuttuktan sonra servis yapın.

Kavunlu Jöle (4 Kişilik) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paradise (4 Kişilik )

Paradise (4 Kişilik )

Malzemeler 4 cl Cin 2 cl Kayısı Likörü 4 cl Portakal Suyu Yemeğin Tarifi Malzemelerin hepsini şeykırda karıştırdıktan sonra portakal dilimiyle süslediğimiz bardakta servis yapalım.
  2. Alabalık Buğulama (4 Kişilik)

Alabalık Buğulama (4 Kişilik)

MALZEMELER 4 adet Alabalık (fileto edilmiş) 4 adet defne yaprağı 3 adet domates 3 adet çarliston biber 1.5 adet limonun suyu 70 gr. tereyağ(margarin veya likit yağ da olabilir) 250 gr. mantar 1 çorba kaşığı kapari turşusu Tuz ve karabiber HAZIRLANIŞI Domatesler halka halinde kesilip yağlanmış tavaya dizilir.Alabalık filetoları domateslerin üzerine yerleştirilir.Bakiye domatesler ise dörde...
  3. jöle

jöle

Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir. Rüyada jöle gören kimse çok eğlenceli geçecek bir davete katılacak demektir. Saydam, güzel renkli jöle kısmettir. Rüyada jöle, varlikla yorumlanir. Rüyada jöle yediginizi görmek sagliginizin yerinde olduguna, jöle yaptiginizi gör-mek, saglik kontrolü için bir hastaneye gideceginize, jöle satin aldiginizi görmek...
  4. Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli

Kavunlu Jöle Tarifi Resimli yapılışını yazmanızı istiyorum sizden hanımlar. Ama lütfen detaylı ve açıklamalı yazın ki ilk defa da yapabileyim tarifi :)
  5. Resimli Kavunlu Jöle yapılışı

Resimli Kavunlu Jöle yapılışı

Kavunlu Jöle nasıl yapılır Kavunlu Jöle yapılışı Yaz meyveleri arasında en çok sevdiğim kavunun jölesine de bayılıyorum doğrusu. Hoş eski kavunların o mis kokusu kalmadı ama olsun yinede güzel :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere kavunlu jöle tarifi sunuyoruz. Kavunlu Jöle Malzemeler 1 Adet Orta Boy Kavun 1 Paket Meyve Jölesi 2 Adet Nektar 2 Adet Orta Boy Armut 3/4 Sy Bardağı...

Sayfayı Paylaş