gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kaya Çilingirğlu'nun Acı Günü

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Allah daha büyük acılar yaşatmasın başı sağolsun... [​IMG]

2001 YILINDA AYNI ADI TAŞIDIĞI BABASI PROF. DR. KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NUN ÖLÜMÜYLE SARSILAN KAYA ÇİLİNGİROĞLU, HAFTA SONU BİR ÖLÜM ACISI DAHA YAŞADI.

Çilingiroğlu'nun bu kez kaybettiği kişi, annesi kadar çok sevdiğini söylediği halası Leman Tarsun'du. Hafta sonu halası için son görevini yerine getirmek için koşuşturan Çiligiroğlu, 87 yaşında hayata veda eden halasının cenaze törenini Teşvikiye Camii'nde düzenliyor. Bugün öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah rahmet eylesin ...
    rabbim sabir versin...

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

4. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
Kaya Çilingirğlu'nun Acı Günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet şener kutluay'ın acı günü

Demet şener kutluay'ın acı günü

demet kutluay biyografi demet şener biyografi şener kıyafetleri kutluayın hayatı BABASI YAŞAMINI YİTİRDİ Demet Kutluay'ın Babası Fikret Şener Geçirdiği Kalp Krizi Sonucu Hayata Veda Etti. DEMET KUTLUAY'IN BABASI FİKRET ŞENER GEÇİRDİĞİ KALP KRİZİ SONUCU HAYATA VEDA ETTİ. İbrahim Kutluay'la evli olan ve bir çocuk dünyaya getiren Demet Kutluay'ın acı günü. Ünlü mankenin babası Fikret Şener...
  2. acı gündür ilahisi

acı gündür ilahisi

yunus can acı gündür yunus can bugünüm ne acı gündür bu günüm ne ilahisi yunuscan sözleri yunus candan manası çok ibretlik olan bir ilahi Ya bir yazda ya bir kışta Hasta olurum ilk başta Yataktayım şimdi işte Bu günüm ne acı gündür Çağırdılar geldi doktor Baktı,der hastalık çoktur Bu ölür,hiç çare yoktur Bu günüm ne acı gündür Dedi,lüzum yok ilaca Bir de çağır gelsin hoca O da...
  3. Emel Sayın'ın Acı Günü

Emel Sayın'ın Acı Günü

emel sayin emel sayın sayının hayatı sayın resimleri emelsayın Allah sabır versin başı sağolsun... Türk Sanat Müziğinin 'Mavi Boncuk'lu ismi Emel Sayın kardeşini kaybetti. Ünlü sanatçı Emel Sayın'ın kız kardeşi Şenel Sayın yaşamını yitirdi. Sanatçının menajerliğini yapan yeğeni Nergiz Mizanoğlu'nun annesi olan Şenel Sayın'ın ani vefatı ailesini yasa boğdu. Kendisinden iki yaş küçük...
  4. 8 günde kanda gebelik belli olur mu?

8 günde kanda gebelik belli olur mu?

Kızlar mehaba bilenler biliyor ben 02.12.2011'de aşılama yaptırmıştım ve doktorum bana 09.12.2011de de progestan istedi diye biliyordum ama hem progestan hem de betahcg istemiş kan verdim geldim akşama doğru saat 4 gibi sonuçlar çıkacakmış merakım şu hiç 8 günde betahcg sonucu çıkan var mı? Gebelik olsa belli olur mu ki? Yada yok denilse de sonuca güvenilir mi? ben çatlatma iğnesi kullanmıştım...
  5. Acun Ilıcalı Hazal Kaya İle Anlaştı!

Acun Ilıcalı Hazal Kaya İle Anlaştı!

acun ılıcalı haberleri, hazal kaya haberleri, acun ılıcalı tv8 Sevgili melekler, Tv8'i satın alarak büyük bir çıkış yapan televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, şimdilerde harıl harıl yeni kanalının kadrosnun kurmaya çalışıyor. Dev isimlerle el sıkışmaya devam eden Ilıcalı, drama bölümünde yayınlanacak dizilerden birinde rol alması için de ünlü ouncu Hazal Kaya ile anlaştı. Uzun süredir bir...

Sayfayı Paylaş