gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kaya tırmanışı yapıyorum

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

rüyada kayaya tırmanmak rüyada kayalara tırmanmak kayalıklara ben 5 yıldır kaya tırmanışı yapıyorum, ve aynı zamanda 2,5 yıldır 2 yıldız brövem var dalış yapıyorum Var mı aranızda adrenalini yüksek ve bol olan..

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kaya tırmanışı yapıyorum
    ay yok ben almiym canim senin adrenalinin hepimize yeter :hhh:

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

süper bence kaya tırmanışına cesaret edemem ama dalmayı cidden isterdim zira yüzmeyi vede derine açılmayı seviyorum sadece dalmaktan denizin altında bazı canlıları görmek hoşuma gitsede genede içim ürküyor seni tebrik ederim kızılötesi.

4. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

harika bir ugras.. süper yani ..keşke imkan olsa da bende yapsam tırmanıs.. everest bile kesmez yani:D

Kaya tırmanışı yapıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Binnur Kaya

Binnur Kaya

1972 yılında Ankara'da doğdu. 1995 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. Hemen ardından İstanbul'a yerleşen Kaya, Ankara Sahnesi ve Karatahta isimli çocuk tiyatroları ve Bakırköy Belediye Tiyatrosu'nda çalıştı. İlk televizyon dizisi "Kaynanalar"dır. BKM oyuncu kadrosuna katıldı. Yeni sezonda Türkiye'nin rakipsiz komedi dizisi...
  2. Taş (kaya)

Taş (kaya)

Tas menfaatle tabir olunur. Rüyada evinizin içinde büyük bir tasin bulundugunu görmeniz, yakinda büyük bir kimse tarafindan bir menfaat göreceginize isarettir. Sokaginizda yol üzerinde bir tasin bulundugunu görmek, memur iseniz derecenizin artacagina, ticaret yapiyorsaniz kazancinizin fazlalasacagina, ev kadini iseniz kocanizin size karsi sevgisinin artacagina; kapinizin önünde kapidan...
  3. toka yapıyoruz...

toka yapıyoruz...

muhteşem yüzyıl saç tokaları muhteşem yüzyıl taçları tokaları saç nerede satılıyor taçları nerede satılıyor ewet çok şeker tokaları yapılışlarıyla beraber burda bulabilirsiniz ... çok tatlılarrr ... yapılışı işte bu kadar... buda başka ; sadece dolgu işlemi ve tığ ile yapılan bir model içine dileğine göre silikon vs. doldurabılırsın.. buda farklı ; anlatmaya gerek yok sanıyorum...
  4. Lamba yapıyoruz.

Lamba yapıyoruz.

plastik kaşıktan tasarımlar Lamba yapıyoruzz.Hemde az bir maliyetle sadece plastik kaşık,2,5-5 lt lik damacana,ampul birde ampul takmak için çok rahat yapı markette yada elektrikçide bulabilceğiniz aparat (düzenek).Gerisini resimlerden bakarak hemencecik yapabilirsiniz.
  5. Kemer Yapıyoruz.

Kemer Yapıyoruz.

Hadi hamarat hanımlar kemer yapalım:) Deri Kuşak (Kemer) Yapımı Elbise ve gömlek üzerinde kullanılabilen kemerin biraz küçüğünü dikelim . Malzemeler: İnce deri ya da deri görünümlü jarse Not: Verdiğim sayılara dikiş payları dahildir. 1-Derinizi ikiye katlayın ve kat yerinden 30 cm içe düz bir çizgi ve kattan aşağıya 16 cm'e (21cm- geniş kemer için) kadar ovalimsi bir şekil kesin....

Sayfayı Paylaş