gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kaya'dan Anne Avşar'a Yanıt

Konu, 'Magazin' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Kaya Çilingiroğlu, akciğer kanserine yakalanan Emral Avşar’ın, "Kaya yüzünden dert sahibi oldum" sözlerine yanıt verdi... Emral Hanım’ın "Kaya yüzünden dert sahibi oldum. Allah ona nur topu gibi bir çocuk verdi. Az çok güzel de bir karın var. Bir yuvan var. Ne işin var kardeşim başka kadınlarla" açıklamasına Kaya Çilingiroğlu şu sözlerle yanıt verdi.

Çilingiroğlu, "Babalığımla ilgili söyledikleri ağır olmuş, keşke hiç söylemeseydi. Yüzüme söylediklerini keşke bu röportajda da söyleseydi. O da herkes gibi ne kadar iyi bir baba olduğumu bilir. Kızmadım, sonuçta hastadır, geçmiş olsun diliyorum" dedi.

Kaya'dan Anne Avşar'a Yanıt konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helin Avşar'a Atom Tedavisi

Helin Avşar'a Atom Tedavisi

helin avşar atom tedavisi atom tedavisi diyeti mete düren Helin Avşar'a geçmiş olsun diyor haberimize geçiyoruz.. Geçtiğimiz günlerde tiroit nodüllerini aldıran Helin Avşar için ciddi bir tedavi süreci başladı. Avşar’ın doktoru Mete Düren, “Helin Hanım’a tiroit kanseri teşhisi konuldu ve o da bunu biliyor. Kendisine atom tedavisi uygulayacağız” dedi. Korkulacak bir şey yok Mete...
  2. Demet Akalın'dan Hülya Avşar'a Bombalama !

Demet Akalın'dan Hülya Avşar'a Bombalama !

demet akalın hülya avşar demet akalın haberleri hülya avşar haberleri helin avşar 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Dikkat ettiyseniz Demet Akalın son zamanlarda herkesle küs, dargın, kavgalı. En son bildiğimiz Demet Akalın Hande Yener arasında ki soğuk rüzgarlardı. Şimdi ise Demet Akalın Hülya Avşar gerginliği yaşanıyormuş . Olaya Helin Avşar da müdahale etmiş. Haber şöyle; Demet...
  3. Hülya Avşar'a mamografi tepkisi

Hülya Avşar'a mamografi tepkisi

hülya avşar mamografi hülya avşar twitter sayfası hülya avşar mehmet ali brand tartışması hülya avşar haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Meme kanseri için kadınları mamografi çektirmeye yönlendiren programlar ve ünlüler arasına Hülya Avşar'da girdi ama çok daha farklı boyutlarda girdi Melek'lerim. Mamografi çektiren Hülya Avşar "memeniz uzar" dedi ve Hülya Avşar Twitter...
  4. Hazal Kaya'dan Ayrılık Açıklaması !

Hazal Kaya'dan Ayrılık Açıklaması !

hazal kaya haberleri hazal kaya diziden ayrıldı Sevgili melekler, heyecanlı bir sezon finaliyle tatile giren Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya bildiğiniz gibi diziden ayrıldı. Yerine Merve Sarı 'nın geçeceği haberleri dolaşırken, Hazal Kaya bir paylaşım sitesine ayrılış sebebiyle ilgili bir açıklama yaptı. İşte Hazal Kaya haberleri, işte o açıklama... "Dizi ile ilgili...
  5. Hazal Kaya'dan Üzen Veda Mesajı!

Hazal Kaya'dan Üzen Veda Mesajı!

hazal kaya hazal kaya haberleri Sevgili melekler, sevilen oyuncu Hazal Kaya hayranlarını üzdü. Geçtiğimiz günlerde şeker hastası olduğunu açıklayan Hazal Kaya'nın bu üzücü haberinin ardından, ABD'ye gideceği ve bir süre Türkiye'ye gelmeyeceği haberi hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde şeker hastası olduğunu açıklayan ve Amerika’ya gitmek için vize almaya çalıştığını...

Sayfayı Paylaş