gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Usta yorumcu Kayahan'ın 1 parçanın iki farklı düzenlemesinden oluşan albümü 365 gün/Hayatımın Tamamısın'ın tanıtımına geçiyorum melekler :tik: [​IMG]

365 Gün
    Söz & Müzik: Kayahan
    Düzenleme: İskender Paydaş, Kayahan

365 Gün (Orient Version)
    Söz & Müzik: Kayahan
    Düzenleme: İskender Paydaş, Kayahan

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yılların eskitemediği sanatçılardan biri ne yıllar ondan nede sesinden hiçbir şey kaybettirmedi bana göre çok kaliteli bir sanatçı eminim bomba gibi bir albüm hazırlamıştır yine sevenleri için:)

Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Tamam

Ceza Tamam

Canımı verene dek mi savaşacam ben acaba Gözümün içine bakınız Araba peşinde koşana merhaba ne demek istedim ben anla ... Kaderi geriye çevireceksen haydi gel çevir de Anamın gözüne yaşlar inmesin bu yagmur dinmesin Yalancı kazanamaz ki savaşı Bırakın evine donene respect Kompleksli ruhlara selamlar olsun Ceza mikrofonunu açtı,Nefretini bir döktü ki sen sorma Dövünen kalplere gem vurma...
  2. Kayahan - Esmer Günler

Kayahan - Esmer Günler

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Yapma yapma Sendemi aklıma sığmıyor sendemi Senmisin herşeyi silmekten bahseden Böyle gitmek varmıydı Demek yine bana hüsran Bana yine hasret var Yine bana esmer günler düştü eyvah Yine bana hüsran bana yine hasret var Yine bana...
  3. Rüzgar - Hayat Oynuyor Bizimle (2011)

Rüzgar - Hayat Oynuyor Bizimle (2011)

Rüzgar - Hayat Oynuyor Bizimle, şarkısı, 2011 albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Rüzgar'ın albümü sizlerle melekler. Keyifle dinleyin. Sanatçi: Rüzgar Albüm Adi: Hayat Oynuyor Bizimle Türü: Rock Yayin Tarihi: 21/02/2011 Süresi: 48:59 Dakika Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 44.86 MB Albümdeki Eserler # Tek Sıralı # Yosma (Gelmedin)...
  4. Erkin Koray - Tamam Artık (2011)

Erkin Koray - Tamam Artık (2011)

Erkin Koray - Tamam Artık, sarkıları, 2011 albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Erkin Koray albümü sizlerle melekler. İyi dinlemeler :) Sanatçi: Erkin Koray Albüm Adi: Tamam Artık / Öyle Bir Geçer Zaman Ki Türü: Rock Yayin Tarihi: 10/03/2011 Süresi: 47:06 Dakika Kalitesi: 128 kbps Dosya Boyutu: 40.13 MB Albümdeki Eserler 01. Öyle Bir...

Sayfayı Paylaş