gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

Kayahan, 365 gün, şarkısı, şarkı sözleri, resmi, aradığınız herşey burda meleklerim...

Kayahan yaptığı hiçbir çalışmayla sevenlerini bıktırmamıtır.yazdığı her söylediği şarkıda kendi öz benliğini yansıtmıştır.365 gün isimli eseri bir çok plak şirketiistemiştir buda bu şarkının ne kadar kaliteli olduğuu gösterir.işte sizler için meleklerim "365 gün" şarkısının sözleri.

365 GÜN

Sen Sevdanın sultanısın
    Hem güneşim, mehtabımsım
    365 gün canım Hayatımın tamamısın

Akşamımsın, Sabahımsın Her zamanım, Mekanımsın.
    Ezberledim aşkım Seni Hayatımın tamamısın

Alev alev Alev alev Geceleri kuşatıyorsun
    Alev alev alev alev İsyanları başlatıyorsun
    Yangın gözlüm Ruhum bilmiyor musun?
    Yok ortası bu işin Senin için ölebilirim

Dudaklarımdasın, dualarımdasın
    Karanlıktan doğarsın Güneş gibi alev alev

Yapabilirim, Yapabilirim, Senin İçin Ölebilirim
    Düşebilirim, Düşebilirim, Senin İçin Hapisler Düşebilirim

Şiir:
    Kim biriktirmiş yanlızlığı ben gibi
    Kim çekmiş acısını hasretin benim kadar
    Dalga, kırmızı çiçek
    Gökte yıldız sevgilim
    Yok ortası bu işin
    Hapislere düşebilirim, ölebilirim
    Senin için herşeyi yapabilirim
    Çünkü sen sevdanın sultanısın

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

3. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

murat boz -yazmışsa bozmak olmaz -güzel yorumlamış...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cem -saatleri eskittim-yorum güzel olmuş..

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuran'da 365 gün

Kuran'da 365 gün

kuranda hamilelik kuranda gebelik , KURAN'DA 365 GÜN Kur'an-ı Kerim'de "Bir Gün (yevm)" kelimesi 365 defa geçmektedir. Bildiğiniz gibi Dünya'nın Güneş etrafında tam bir kez dönüşü 365 gün sürer. Kur'an'da 365 defa "bir gün (yevm)" kelimesinin geçiyor olması çok önemli bir bulgudur....
  2. İpek açar ve Kayahan ninni şarkı sözü

İpek açar ve Kayahan ninni şarkı sözü

kayahan ninni sözleri kayahan ninni şarkı sözü ipek acar annesi onu çok severmiş öpermiş uykudan uyanmış gülermiş bakarmış annesi onu çok öpermiş severmiş okula gidermiş yazarmış çizermiş babası onu çok öpermiş severmiş annesi onu çok babası onu çok herkesler onu çok severmiş severmiş annesinin yavrusu kuzusu pamuğu annesi ninni soyler can kuşu dinlermiş......
  3. 365 Gün için, 365 güzel söz!!

365 Gün için, 365 güzel söz!!

1. gün: Sonuçları değil, başlangıçları değiştirmek gerekir. ALAIN * * * 2. gün: Gömleğin ilk düğmesi yanlış iliklenince diğerleri de yanlış gider. C.BRUNO * * * 3. gün: Kendi kendimizin altında kalmamalıyız ki cemiyetin üstüne çıkalım. NECIP FAZIL KISAKUREK * * * 4. gün: Yarin bambaşka bir insan olacağım diyorsun. Niye bugünden başlamıyorsun? EPIKTETOS * * * 5. gün: Bildiğimizi zannetmemiz...
  4. Kayahan - 365 Gün

Kayahan - 365 Gün

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözü Sen Sevdanın sultanısın Hem güneşim, mehtabımsım 365 gün canım Hayatımın tamamısın Akşamımsın, Sabahımsın Her zamanım, Mekanımsın… Ezberledim aşkım Seni Hayatımın tamamısın Alev alev Alev alev Geceleri kuşatıyorsun Alev alev alev alev İsyanları başlatıyorsun Yangın gözlüm Ruhum bilmiyor musun? Yok ortası bu işin Senin için ölebilirim...
  5. Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011)

Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011)

Usta yorumcu Kayahan'ın 1 parçanın iki farklı düzenlemesinden oluşan albümü 365 gün/Hayatımın Tamamısın'ın tanıtımına geçiyorum melekler :tik: 365 Gün Söz & Müzik: Kayahan Düzenleme: İskender Paydaş, Kayahan 365 Gün (Orient Version) Söz & Müzik: Kayahan Düzenleme: İskender Paydaş, Kayahan

Sayfayı Paylaş