gebe
  1. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

Kayahan - 365 Gün

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında eLit's tarafından paylaşıldı.

Kayahan 365 Gün Şarkı Sözü
    Sen Sevdanın sultanısın
    Hem güneşim, mehtabımsım
    365 gün canım Hayatımın tamamısın

Akşamımsın, Sabahımsın Her zamanım, Mekanımsın…
    Ezberledim aşkım Seni Hayatımın tamamısın

Alev alev Alev alev Geceleri kuşatıyorsun
    Alev alev alev alev İsyanları başlatıyorsun
    Yangın gözlüm Ruhum bilmiyor musun?
    Yok ortası bu işin Senin için ölebilirim

Dudaklarımdasın, dualarımdasın
    Karanlıktan doğarsın Güneş gibi alev alev

Yapabilirim, Yapabilirim, Senin İçin Ölebilirim
    Düşebilirim, Düşebilirim, Senin İçin Hapisler Düşebilirim

Şiir:
    Kim biriktirmiş yanlızlığı ben gibi
    Kim çekmiş acısını hasretin benim kadar
    Dalga, kırmızı çiçek
    Gökte yıldız sevgilim
    Yok ortası bu işin
    Hapislere düşebilirim, ölebilirim

Senin için herşeyi yapabilirim
    Çünkü sen sevdanın sultanısın

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

Kayahan - 365 Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  4. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  5. Kayahan - Esmer Günler

Kayahan - Esmer Günler

Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Sen beni bırakıp böyle gitmezdin hiç yapmazdın Ayları geçti ayrılık sen delisin Yapma yapma Sendemi aklıma sığmıyor sendemi Senmisin herşeyi silmekten bahseden Böyle gitmek varmıydı Demek yine bana hüsran Bana yine hasret var Yine bana esmer günler düştü eyvah Yine bana hüsran bana yine hasret var Yine bana...

Sayfayı Paylaş