gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Alınma Ağlıyorsam

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Cok gec oldu donusun baharda beklemistim Olsun olsun yine geldin (dondun) yar Gulusun kas catisin gulusun kas catisin
    Hic hic degismemissin

Oysa simdi ben artik kis ortasinda kararsiz
    Gocmek gocmek ya da kalmak mi
    Yasarken dinledigim civil civil bahari
    Yeniden bastan yakalamak mi?

Sus konusma citirtilarini dinle
    Eski eski yapraklarin
    Iyice bak gozlerime bu bu son saat artik
    Uc eksik bir fazla olume geldik dayandik

Gucenme gulmuyorsam sevinmez miyim donusune
    Catlak dudaklarim unutmus ta ondan
    Alinma agliyorsam sana asla kirgin degilim
    Gec te olsa sonunda dondun ya

Kayahan - Alınma Ağlıyorsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Ağlıyor, Ben Ağlıyorum

İstanbul Ağlıyor, Ben Ağlıyorum

istanbul ağlıyor nota istanbul ağlıyor notaları ben ağlıyorum kim söylüyor gülnaz flüt notaları
  2. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  3. Gökler Ağlıyor

Gökler Ağlıyor

"seninleyim.." olsun isterdim son cümlem...ama sensizliğe yattım bu gece..sensizleğe,derin bir sessizliğe uyandım bu sabah..eve terkedilmişliğin kokusu sinmiş..camları da açık birakmıştım ama...geçmemiş kokun... kapıyı da aralık bırakmıştım..belki döner gelirsin diye..belki dayanamazsın yine... aslında uyumadım hiç gece..gelirsen beni uyurken seyretmeyi seversin diye öyle...
  4. niçin ağlıyorsun ?

niçin ağlıyorsun ?

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" oldu. Küçük çoc...uk büyüdü...

Sayfayı Paylaş