gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Allah'ım Neydi Günahım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Allah'ım neydi günahım Günahım neydi Allah'ım Dualarımda yalvarmıştım
    Onla olmaktı isyanım

Can yoldaşım
    Arkadaşım
    Kaderimdi
    Sen yazmıştın
    Ben nerde yanlış yaptım

Bitti dünyam ziyan oldum ziyan
    Ah bir anlasam
    Nerede nerede nerede
    Ben nerde yanlış yaptım
    Nerede nerede nerede
    Ben nerde yanlış yaptım
    Allah'ım

Mumlar yakmıştım
    Yalvarmıştım
    Sen yazmıştın olabilirdi
    Olabilirdi olabilirdi
    Sevgi yeterdi sen kadirdin
    Allah'ım

Ben nerde yanlış yaptım
    Allah'ım

Kayahan - Allah'ım Neydi Günahım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Neler Olur Neler

Kayahan - Neler Olur Neler

Senin gibi yarim olsa Bırakırım bu işleri Azıcık talihim olsaymış Ne anlarsın bu hayattan Halbuki sen benim olsan Neler olur neler neler olur bilsen Kaçarız senle biz Afrika'ya Bulamazlar bizi bulunamayız İzimizi bulsalar yine kaçarız Kaçarız senle biz Amerika'ya
  2. Kayahan - Ne Oldu Can

Kayahan - Ne Oldu Can

Sen canımsın zulmetme kalbime Gel bir görsen acırsın halime Ah gözünden düşmüşüm ben niye Gel gecikme bu ahir ömrümde Gel gün gelir ağlarsın kabrimde Ah gözünden düşmüşüm ben niye Ne oldu can ne oldu onca yaşananlar Ne oldu can şimdi nerdesin kimlerlesin Hani senin cananın bendim Ne oldu can ayrılmazdın bir an yanımdan Ne oldu can bensiz bir yerlere gitmezdin Şimdi esen yellerde misin Ben...
  3. Kayahan - Gülüm Ömrün Ne Kadar?

Kayahan - Gülüm Ömrün Ne Kadar?

Yaşadım sayfa sayfa Alacaklıyım bu hayattan Bir borcum şu canım var - İnan ki inan ki Yaşadım yaşamak zor Kalbimde hatıralar Çok koştum az yolum var Gülüm ömrüm ne kadar Ölüm buradan ne sürer Ne verir kalan yıllar Ne yazmış kadir mevlam Gülüm ömrüm ne kadar Ölüm buradan ne sürer Ne yazmış kadir mevlam Ne verir kalan yıllar Giderim gönlüm kalır Silinir yaşananlar - Adımı...
  4. Birine küs olmanın günahı nedir?

Birine küs olmanın günahı nedir?

Peygamberimiz (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) buyuruyor: Birbirinizle ilginizi kesmeyin, birbirinize (küserek) sırtınızı dönmeyin, birbirinize düşmanlık etmeyin ve birbirinize hasetlik etmeyin. Ey Allah‘ın kulları! Kardeş olunuz. Bir müslümanın din kardeşi ile üç günden fazla dargın durması helâl olmaz. (Buhârî – Müslim – Ebû Dâvûd – Tirmizî) Müslümanlar, bir bedenin hücreleri gibidir....
  5. Faiz almak neden günahtır?

Faiz almak neden günahtır?

İnsanları kökleşmiş âdet ve inançlarından vazgeçirmek oldukça zor bir iştir. Bu sebeblerdir ki başta peygamberler olmak üzere bütün ıslahatçılar, insanlara yanış fikirlerini ve kötü âdetlerini bıraktırmakta çok güçlüklerle karşılaşmışlar, büyük meşakkatler çekmişlerdir. Onlara alıştıkları kötü âdetlerini terkettirmek ve inançlarına ters gelen gerçekleri kabul ettirmek için tedric metoduna...

Sayfayı Paylaş