gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Aman Beni Unutma

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir işaretinle senin olur bu dünya Ve tabiki ben yanında Nerde olursan ol bir çağırman yeter
    Koşar gelirim o dakka

Akşam sabah günün her saati
    Canım feda uğruna
    Bak işte yıldızları topladım sana
    Aman beni unutma

Hasretimsin sen
    Herşeyimsin sen
    Kaderimsin sen
    Sahibimsin sen

Sen baharsın sen
    Gül kokarsın sen
    Dallarımsın sen
    Sen hayatsın sen

Kayahan - Aman Beni Unutma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ... Beni Unutma...

... Beni Unutma...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  3. Kayahan - Atın Beni Denizlere

Kayahan - Atın Beni Denizlere

Çok sevmiştim çok Gitti artık yok İşte bu halim Mecburen sarhoş Aaa...Atın beni denizlere Yalan dünya size kalsın Ayrılmam sevgilimden Bir daha sevemem ben Kolay mı kolay mı sevda bu kolay mı Yaşandı yıllarca roman gibi Gözlerim yollarda geçti bir gün daha Ağlamak geliyor içimden Aaa...Atın beni denizlere
  4. Unutma Beni Oyuncuları İsimleri

Unutma Beni Oyuncuları İsimleri

Unutma Beni Oyuncuları İsimleri ne kızlar o diziyi izliyormusunuz bilmiyorum ama sizden Unutma Beni Oyuncuları İsimlerini istiyorum sizden :)
  5. Unutma beni

Unutma beni

YA KIZLAR BU UNUTMA BENİ DİZİSİNİ İZLEYEN VARMI ARANIZDA ACABA FİNAL NE ZAMAN SAKIZ GİBİ UZATTILAR VALLA :lau:

Sayfayı Paylaş