gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Bekle Gülüm

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bekle gülüm hayat bir gün bize de güler Bir gün olur sona erer bu kötü günler Biter elbet biter bir gün bu özlem biter
    Bu dağlar ve denizler engel değil bizim için bekle gülüm

Hangi dağ daha yüksek bizim yüreğimizden
    Hangi deniz daha büyük bizim özlemimizden

Kavuşmak tutkusuyla delirince bu gönlüm
    Duvarları deler gözlerim seni görürüm
    İşte o an dağ bir karış deniz bir adım gülüm
    O an saçlarını dağıtan rüzgar değil nefesimdir gülüm

Özleminin yüreğini boğduğu bir gün
    Haykırmak gelirse içinden haykır gülüm
    Dövsün sesin denizleri dağları dövsün
    Bu dağlar ve denizler engel değil duyarım seni haykır gülüm

Hangi dağ daha yüksek

Kayahan - Bekle Gülüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Gülüm Ömrün Ne Kadar?

Kayahan - Gülüm Ömrün Ne Kadar?

Yaşadım sayfa sayfa Alacaklıyım bu hayattan Bir borcum şu canım var - İnan ki inan ki Yaşadım yaşamak zor Kalbimde hatıralar Çok koştum az yolum var Gülüm ömrüm ne kadar Ölüm buradan ne sürer Ne verir kalan yıllar Ne yazmış kadir mevlam Gülüm ömrüm ne kadar Ölüm buradan ne sürer Ne yazmış kadir mevlam Ne verir kalan yıllar Giderim gönlüm kalır Silinir yaşananlar - Adımı...
  4. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  5. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...

Sayfayı Paylaş