gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Ben De İnsanım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

İNCECİK İPLİKLERLE BAĞLANMIŞIM HAYATA YAŞANACAK GÜNLERİM YİNE KALMIŞ YARINA BEN DE İNSANIM BİR CANIM VAR BİR SABRIM
    SONUNDA BEN DE DELİ OLURUM

İNCECİK İPLİKLERLE BAĞLANMIŞIM HAYATA
    YAŞANACAK GÜNLERİM YİNE KALMIŞ YARINA
    BİR KÜÇÜK ATEŞ YANSA ISINIR İLİKLERİM
    SUSMAYIN SEVİNÇLERİM İNSANCA İSTEKLERİM

BEN DE İNSANIM BİR CANIM VAR BİR SABRIM
    GÜNAHKAR OLDUM TÖVBEKAR OLDUM
    BEMBEYAZ YÜREĞİME İNTİKAM KOYDUM

SONUNDA BEN DE AAAAAA..

(Nihavent)

Kayahan - Ben De İnsanım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yurdum insanı denizde

yurdum insanı denizde

yurdum insanı denizde vücut şekil yapmış,insan suratı sanki :D
  2. Deniz Çakır :Başkasından etkilenirsem hayatımdaki insandan bunu saklamam.

Deniz Çakır :Başkasından etkilenirsem hayatımdaki insandan bunu saklamam.

Yaprak Dökümü’de kocasını aldatan Ferhunde’yi canlandıran Deniz Çakır gerçek hayatında sadakatsizliğe tahammül edemediğini söylüyor: Başkasından etkilenirsem hayatımdaki insandan bunu saklamam.Oyuncu Deniz Çakır, Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Ferhunde’ye hiçbir özelliğinin benzemediğini söyledi. Vatan'ın haberine göre, Çakır, kocasını aldatan Ferhunde’nin aslında kendisine zarar...
  3. Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur.

Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur.

Sevginin gücügüce olan sevgiyi yendiğinde dünya barışı tanıyacak. Günün birinde yolu bir dergaha dusen kendi halinde bir adam dergahta bir Mevlevi ile bir Bektasi''nin sohbet ettiklerini gorunce yanlarina yaklasir. Kendini tanitir ve dergahi merak ettigini nasil zikir edildigini izlemek icin geldigini soyler. Erenler baslar adama cesitli nasihatlerde bulunmaya herbiri kendi yolunu...
  4. Çok Başarılı İnsanların İlk 10 Özelliği; Siz de Öğrenebilirsiniz!

Çok Başarılı İnsanların İlk 10 Özelliği; Siz de Öğrenebilirsiniz!

cok basarili, basarili insan, 10 ozellik, basari, insan konusunu incelemektesiniz Sevgili Melekler, Hepimiz kısa bir süre başarılı olan insanlar hakkında bir iki satır okumuşuzdur. Altın madalya kazanırlar; servet sahibi olurlar ya da bir filmle yıldızlaşıp sonra da ortadan kaybolurlar. Bir de Marilyn Monroe ve Howard Hughes gibiler vardır; yaşamları pahasına sıradışı bir başarı kazanırlar....
  5. Denizde Boğulan İnsana Yardım!

Denizde Boğulan İnsana Yardım!

Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte deniz mevsimi ve plajlarda boğulma vakaları son derece üzücü bir şekilde artmaktadır. Çoğu kişi boğulan bir insan gördüğü zaman yardım etmekte zorlanır.Çünkü her zaman iyi yüzme bilmediğini düşünmektedir.Boğulan bir insanı kurtarmak ilk önce cesaret meselesidir. Ancak ben bu yazımda durumun aslında düşündüğünüz gibi...

Sayfayı Paylaş