gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Bir Aslan Miyav Dedi

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kayahan çocuk şarkıları kayahan cocuk sarkilari bir aslan miyav dedi çocuk şarkısı bir aslan miyav dedi video Bir aslan miyav dedi Minik fare kükredi
    Fareden korktu kedi
    Kedi pırr uçuverdi

Bir aslan miyav dedi
    Minik fare kükredi
    Fareden korktu kedi
    Kedi pırr uçuverdi

Yalan mı?
    Tuhaf mı?
    Yoksa İnanmadın mı?

Bir aslan miyav dedi
    Minik fare kükredi
    Fareden korktu kedi
    Kedi pırr uçuverdi

Bir aslan miyav dedi
    Minik fare kükredi
    Fareden korktu kedi
    Kedi pırr uçuverdi

Yalan mı?
    Tuhaf mı?
    Yoksa İnanmadın mı?

Kayahan - Bir Aslan Miyav Dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. Aslan

Aslan

Devlet başkanı ile tabir edilir. Arslan başı bulmak veya arslan eti yemek valiliğe, mertebeye, makam ve mala, Birine arslan ısırması maldan ya da dünyalıktan görülecek zararla, Arslanın birini kovalaması korkuyla, Arslana binme güçlü bir düşmana galip geelmeye, Uzaktan arslan görmek ecelin yaklaşmasına, Evde arslan görmek sağlıklı kimse için uzun ömre, hasta için vefat etmeye delalet...
  3. yavru kedi miyav dedi

yavru kedi miyav dedi

miyav sesi dinle miyav sesi kedi kedi sesleri dinle Yavru kedi saklandı (ellerle yüz kapatılır) Ceren onu aradı (eller alına götürülür.. arama öykünmesi yapılır ) Masanın altına baktı ( Sandalyeden eğilinir masaların altı tarafına bakılır) Köşeye de baktı (sınıfın köşesine el yine alına götürülerek bakılır) Yavru kedi gel gel ( elle çağırma hareketi yapılır ) Yavru kedi geldi (parmaklar diğer...
  4. ''...'' dedim,''...'' dedi!!!

''...'' dedim,''...'' dedi!!!

Sevmek dedim. ''Yoluna ölmek'' dedi. Yol dedim. ''Alıp başını gitmek'' dedi. Gitmek dedim. ''Bir ahh çekip dostlardan ayrılmak'' dedi. Dost dedim. ''Durdu bana baktı dost diye mırıldandı. Yüreğime nasıl koysam bilemediğim'' dedi. Yürek dedim. ''Dünyaları içine sığdıramadığım'' dedi. Dünya dedim. ''Hayatın bir yüzü'' dedi. Yüz dedim. ''Ardında ne gizli bilemediğim'' dedi. Giz dedim. ''Hep...
  5. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...

Sayfayı Paylaş