gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Kayahan - Bizimkisi bir Ask hikayesi

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

bizimkisi bir ask hikayesi, siyah beyaz film gibi biraz gozyasi umut ve ihtiras
    bizimkisi alev gibi biraz alev gibi

bizimkisi bir ask hikayesi,
    siyah beyaz film gibi biraz
    ates ve su diken ve gul gibi,
    bizimkisi roman gibi biraz

bu guller senin icin,
    bu gonul ikimizin,
    hic uzulme aglama
    sen gulumse daima

huzunlu sonbahar kapisindan
    cikmak gibi aydinliga biraz

ates ve su diken ve gul gibi
    bizimkisi roman gibi biraz

---

bizimkisi bir ask hikayesi

ne guzeldi degil mi? yasadiklarimiz ne guzeldi, artik ne sen nede ben bulamayiz o gunleri...
    bazen dusunuyorum da; bende de yanlis bir seyler vardi galiba diyorum, ikimizde kiymetini bilemedik bir seylerin...
    hatirlar misin mumlarimizi yakardik, sen kokunu surerdin, oda sen kokardi!
    ummadik seylere guler, durup dururken aglardik...
    guzel havalarda sokaklara cikardik, bir de kar yaginca kartopu oynardik seninle...
    sen iskambil kagitlarindan fal bakardin, istedigin cikmadiginda kagitlari bir daha karardin...
    cok kizardin sigara ictigime ve ickime karisirdin, uzun uzun zararlarini anlatirdin bana...
    ara sira rejim yapardin, tarti bir dogru tartsa bir yanlis tartardi
    yani onunlada anlasamazdin...
    komsunun cocuklari vardi, bizim kizla oynarlardi, cocuk bahcesine giderdiniz, ben televizyonda maca bakardim...
    ara sira arkadaslar gelir sohbet ederdik, surdan burdan konusurduk iste...
    benim askerlik hatiralarim senin dogum hikayelerin bitmezdi...
    ilk tanistigimiz gunu hatirlar gulerdik, sen bana ustumde ne vardi diye sorardin, ben de herseferinde hatirlamazdim...
    simdi hatirliyorum, kirmizi bir kazak, siyah bir etek, siyah coraplar, kirmizi papuclarin ve bir persembe gunu ikiyi dort geciyordu...
    ikimizde onumuze bakmamistik carpistik once, sen pardon dedin sonra ben yere dusen kitaplarini topladim...
    gozgoze geldik... sonra basladik... film gibi yani...
    son mektubunu dun aldim tesekkur ederim...
    ben sana yazmistim; grip salgini var demistim bak yine gribe yakalanmissin neyse gecmis olsun...
    buralarda da hava soguk ama hasta felan degilim...
    gozluklerle basim dertte, hayat iste yuvarlanip gidiyoruz.
    hepinizi cok ozledim...

bizimkisi bir ask hikayesi siyah beyaz film gibi biraz

ates ve su diken ve gul gibi, bizimkisi roman gibi biraz

Kayahan - Bizimkisi bir Ask hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BİR AŞK HİKAYESİ (Kayahan) :))

BİR AŞK HİKAYESİ (Kayahan) :))

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız, ne güzeldi Artık ne sen, ne de ben bulamayız o günleri Bazen düşünüyorum da Bende de yanlış şeyler vardı galiba diyorum İkimiz de kıymetini bilemedik bir şeylerin Hatırlar mısın akşam olur, mumlarımızı yakardık Sen kokunu sürerdin, oda sen kokardı. Olmadık şeylere güler, durup dururken ağlardık Güzel havalarda sokaklara çıkardık Bir de kar yağınca...
  2. Kayahan - Bir Aşk Hikayesi

Kayahan - Bir Aşk Hikayesi

Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Gözyaşı umut ve ihtiras Bizimkisi alev gibi biraz Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Ateşle su dikenle gül gibi Bizimkisi roman gibi biraz Bu güller senin için Bu gönül bizim için Hiç üzülme ağlama Sen gülümse daima Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Hüzünlü sonbahar kapısından Çıkmak gibi...
  3. aglatan bir ask hikayesi...

aglatan bir ask hikayesi...

GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİ(gözyaşlarınızı tutamayacaksınız) albimin hiç tanımadığı duyguları daha yeni yeni hissetmeye başladığı dönemlerdi,çevremde bir sürü erkek ve kız arkadaşlarım vardı,ama bi gariplik vardı,mutlu değildim sanki aradığım başka birşeydi,her akşam eve gelir odama çekilir ağlardım,noluyordu bana anlayamıyordum,birgün yine arkadaşlarla beraberdim,beraberdim derken nasıl bi...
  4. Bir Aşk Hikayesi(Kayahan)

Bir Aşk Hikayesi(Kayahan)

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız, ne güzeldi Artık ne sen, ne de ben bulamayız o günleri Bazen düşünüyorum da Bende de yanlış şeyler vardı galiba diyorum İkimiz de kıymetini bilemedik bir şeylerin Hatırlar mısın akşam olur, mumlarımızı yakardık Sen kokunu sürerdin, oda sen kokardı. Olmadık şeylere güler, durup dururken ağlardık Güzel havalarda sokaklara çıkardık Bir de kar yağınca kartopu...
  5. küçük bir ask hikayesi

küçük bir ask hikayesi

İlk görüşte aşk başladı Birbirlerine İyice Alıştılar Bazen Kavga Ettiler Ama Ne Olursa Olsun birbirlerini Sevdiler Veeeeee Mutlu Son :laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş