gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ay ışığında saçların Dalgalı denizler gibi Gece öyle güzel
    Öyle ki
    Sessiz
    Sakin
    Yalnız bizim
    Ve sen canım bu gece
    Daha güzelsin
    Dönüyor başım yine
    Yine başım dönüyor
    Güzelliğin bebeğim bu gece
    Beni sarhoş ediyor
    Ay ışığında gözlerin
    Parlayan yıldızlar gibi
    Gece öyle güzel
    Öyle ki
    Sessiz sakin yalnız bizim
    Ve sen canım bu gece
    Daha güzelsin

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Yoksun Sen

Kayahan - Yoksun Sen

Nereden takılmışsa bir şarkı dudaklarımda Havada deniz kokusu Aramızda denizler yıllarımı çaldı yokluğun Ağlasam ağlar ıslanır Denizlerde sen hasretinde ben Yokluğun esiyor akşamlarda Kadehlerde sen çaresizim ben Yoksun sen yoksun ya akşamlarda Sularda yorgun akşam ben yangın telaşlarında Çırpınır kalbim çırpınır Gemiler geçer uzak bir beyaz hüzün soluklarınır Çırpınır akşam çırpınır...
  2. Kayahan - Söz Güzelim

Kayahan - Söz Güzelim

Beni terk edişin mümkün mü senin İstersen bir dene de gör güzelim Benimle yaşarsın benimle ancak Yoksa sevgimle boğarım seni Yaz bir yere güzelim Yok olamaz olamaz Sensiz hayat meleğim var olamaz Kim sevecek seni kim Kim tutacak elini Kurtulamaz güzelim kurtulamaz Al ruhumu al, al gençliğimi Rabbim şahidim söz güzelim Al ruhumu al, al servetimi Rabbim şahidim söz güzelim Yaz...
  3. Kayahan - Seninle Her Şeye Varım Ben

Kayahan - Seninle Her Şeye Varım Ben

Seninle her şeye varım ben Sen benim uğurlu yolumsun Yıldızlara yürürüm senle Sen iste canım senin olsun Sen her şeysin Canımı canına katabilirsin Cayarsam senden Beni şu ateşe atabilirsin Sen sen benim için Teksin bu dünyada Meleksin bebeksin her şeyimsin benim Yaşayamam sensiz yaşamam asla Doyulmaz balımsın kelebeksin Sen sen benim için Sıcak bir güneşsin Bugünlerin yarınlarım her...
  4. Kayahan - Rüzgar Gibi Geçti

Kayahan - Rüzgar Gibi Geçti

Rüzgar gibi geçti bu ömrüm Hep yanlışa düştü bu gönlüm Hep aldandım hep ben yandım Ah bir gülebilsem Yıllar yılı hüsranları gömdüm içime Rüzgar gibi geçti yazık yandı bir ömür Çal çal çingene Seller gibi gözyaşlarım aksın geceye Çal çal çingene Yıllar yılı hüsranları gömdüm içime
  5. Tüyleriniz Daha Geç Çıksın!

Tüyleriniz Daha Geç Çıksın!

tüylerin geç çıkması için tüylerin geç çıkmasını sağlamak Sevgili melekler, bayanların en büyük şikayetlerinden biri istenmeyen tüylerin ok çabuk çıkmasıdır. Özellikle jilet kullananlar içinse bu tam bir kabustur. Ancak bazı ayrıntılara dikkat eder ve bazı işlemleri uygularsanız tüyleriniz daha geç çıkacaktır. Nasıl mı? Cildinize peeling yapın Cilt altında sıkışan Ölü derileri atmak...

Sayfayı Paylaş