gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Büyük Aşkım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kucağını aç bana Kollarına al beni Çok aradım zor buldum
    Artık bırakmam seni

Sımsıkı sarıl bana
    Bir yudum yaşat beni
    Unutmak istiyorum
    Kollarında her şeyi

Öyle mesut et ki
    Tatlı sözlerinle
    Öldür gözlerinle
    Öp beni
    Büyük aşkım
    Büyük aşkım
    Büyük aşkım
    Yıldızlar kayarken
    Akşamın koynunda
    Martılar kıskansın
    Uçur beni büyük aşkım

Kayahan - Büyük Aşkım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BİR AŞK HİKAYESİ (Kayahan) :))

BİR AŞK HİKAYESİ (Kayahan) :))

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız, ne güzeldi Artık ne sen, ne de ben bulamayız o günleri Bazen düşünüyorum da Bende de yanlış şeyler vardı galiba diyorum İkimiz de kıymetini bilemedik bir şeylerin Hatırlar mısın akşam olur, mumlarımızı yakardık Sen kokunu sürerdin, oda sen kokardı. Olmadık şeylere güler, durup dururken ağlardık Güzel havalarda sokaklara çıkardık Bir de kar yağınca...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  4. Kayahan - Bir Aşk Hikayesi

Kayahan - Bir Aşk Hikayesi

Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Gözyaşı umut ve ihtiras Bizimkisi alev gibi biraz Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Ateşle su dikenle gül gibi Bizimkisi roman gibi biraz Bu güller senin için Bu gönül bizim için Hiç üzülme ağlama Sen gülümse daima Bizimkisi bir aşk hikayesi Siyah beyaz film gibi biraz Hüzünlü sonbahar kapısından Çıkmak gibi...
  5. Bir Aşk Hikayesi(Kayahan)

Bir Aşk Hikayesi(Kayahan)

Ne güzeldi değil mi yaşadıklarımız, ne güzeldi Artık ne sen, ne de ben bulamayız o günleri Bazen düşünüyorum da Bende de yanlış şeyler vardı galiba diyorum İkimiz de kıymetini bilemedik bir şeylerin Hatırlar mısın akşam olur, mumlarımızı yakardık Sen kokunu sürerdin, oda sen kokardı. Olmadık şeylere güler, durup dururken ağlardık Güzel havalarda sokaklara çıkardık Bir de kar yağınca kartopu...

Sayfayı Paylaş