gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Emrin Olur

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar
    Gönül acılar çeker yalnız başına
    Yeter bu kadar yeter
    Yarim bu günahların kalmaz yanına
    Mevlam adamı yakar

Gülüm diye diye canım diye diye deli oldum ben
    Canım bile bile gülüm bile bile kölen oldum ben

Adını yazmışlar gökyüzüne
    Fırtınalar düşmüş kaderime
    Yolumu çizmişsin sen yine
    Emrin olur gülüm emrin olur

Akşam dalgalar vurur sahil boyuna vurur içimi yıkar
    Siyah kelebeklerim uçar delice ahım ölüme kadar
    Gülüm diye diye canım diye diye deli oldum ben
    Canım bile bile gülüm bile bile kölen oldum ben

Emrin olur gülüm emrin olur

Emrin olur gülüm baş üstüne

Kayahan - Emrin Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Plancı

Kayahan - Plancı

Söyle hain Bu dünyayı sen mi var ettin Önce sevdirdin kendini Sonra terkettin Hayırsızsın, vefasızsın Yalansın, belli Her halinde, her cümlende Planlar gizli Bir gün düşersen halime Anlarsın belki Melek sanmıştm beni seni Şeytansın, belli Dönsen ne olur Sevsen ne olur Plancı seni Ölsen ne olur Vazgeçtim artık Vazgeçtim senden Plancı seni Yalancı seni Söyle hain Bu dünyayı...
  2. Kayahan - Olur Mu

Kayahan - Olur Mu

olur mu olur mu sensiz olur mu? nasıl senden vazgeçerim gittiğin o günden beri hasretin azrail gibi sen dönmeden ölmeyeceğim olur mu olur mu sensiz olurmu? nasıl senden vazgeçerim bir gün olsun gel yanıma gelde gözlerim sevinsin sen uyu ben seni baklerim allahım allahım allahım allahım muradıma ermeden alma yanına allahım allahım allahım allahım muradıma ermeden alma canımı neredesin sen...
  3. Kayahan - Neler Olur Neler

Kayahan - Neler Olur Neler

Senin gibi yarim olsa Bırakırım bu işleri Azıcık talihim olsaymış Ne anlarsın bu hayattan Halbuki sen benim olsan Neler olur neler neler olur bilsen Kaçarız senle biz Afrika'ya Bulamazlar bizi bulunamayız İzimizi bulsalar yine kaçarız Kaçarız senle biz Amerika'ya
  4. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  5. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...

Sayfayı Paylaş