gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Gülüm Ömrün Ne Kadar?

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yaşadım sayfa sayfa Alacaklıyım bu hayattan Bir borcum şu canım var - İnan ki inan ki

Yaşadım yaşamak zor
    Kalbimde hatıralar
    Çok koştum az yolum var

Gülüm ömrüm ne kadar
    Ölüm buradan ne sürer
    Ne verir kalan yıllar
    Ne yazmış kadir mevlam

Gülüm ömrüm ne kadar
    Ölüm buradan ne sürer
    Ne yazmış kadir mevlam
    Ne verir kalan yıllar

Giderim gönlüm kalır
    Silinir yaşananlar - Adımı seller alır
    Kim sorar, kim hatırlar?

Tertibi budur bu dünyanın
    Giden unutulur - Yağmur yağmaz
    Güneşi vurur - Güller kavrulur

Giden unutulur - Denizlere bak
    Gökyüzüne bak - Beni hatırla

Tertibi budur bu dünyanın - Giden unutulur
    Bir kaç damla gözyaşı da - Çabucak kurur

Giden unutulur
    Sen nar tanem, kar tanem - Beni unutma

Kayahan - Gülüm Ömrün Ne Kadar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemal kısa ömründe neler yapmadıki!

Mustafa Kemal kısa ömründe neler yapmadıki!

Tarihe mal olmuş kişiler, yani büyük devlet adamları genellikle başarılarıyla anılırlar.Onun en büyük eseri demokratik ve ekonomik dinamizmin en güzel örneği olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti 75.yılını kutlamaktadır. Her ne-kadar onu kaybedeli 60 yıldan fazla olmuşsa da, Türk ulusu onu her zaman saygıyla hatırlayacak ve yolundan yürümeye devam edecektir. 2O.yüzyılda yaşamış başka hiçbir liderin...
  2. Kayahan - Neler Olur Neler

Kayahan - Neler Olur Neler

Senin gibi yarim olsa Bırakırım bu işleri Azıcık talihim olsaymış Ne anlarsın bu hayattan Halbuki sen benim olsan Neler olur neler neler olur bilsen Kaçarız senle biz Afrika'ya Bulamazlar bizi bulunamayız İzimizi bulsalar yine kaçarız Kaçarız senle biz Amerika'ya
  3. Kayahan - Ne Oldu Can

Kayahan - Ne Oldu Can

Sen canımsın zulmetme kalbime Gel bir görsen acırsın halime Ah gözünden düşmüşüm ben niye Gel gecikme bu ahir ömrümde Gel gün gelir ağlarsın kabrimde Ah gözünden düşmüşüm ben niye Ne oldu can ne oldu onca yaşananlar Ne oldu can şimdi nerdesin kimlerlesin Hani senin cananın bendim Ne oldu can ayrılmazdın bir an yanımdan Ne oldu can bensiz bir yerlere gitmezdin Şimdi esen yellerde misin Ben...
  4. Kayahan - Allah'ım Neydi Günahım

Kayahan - Allah'ım Neydi Günahım

Allah'ım neydi günahım Günahım neydi Allah'ım Dualarımda yalvarmıştım Onla olmaktı isyanım Can yoldaşım Arkadaşım Kaderimdi Sen yazmıştın Ben nerde yanlış yaptım Bitti dünyam ziyan oldum ziyan Ah bir anlasam Nerede nerede nerede Ben nerde yanlış yaptım Nerede nerede nerede Ben nerde yanlış yaptım Allah'ım Mumlar yakmıştım Yalvarmıştım Sen yazmıştın olabilirdi Olabilirdi olabilirdi Sevgi...
  5. Uzun ömrün siir ne biliyormusunuz meleklerim....

Uzun ömrün siir ne biliyormusunuz meleklerim....

hayat devam ediyor, uzun ömrün s ırları, uzun ömrün sırrı   Söyle bir düsünüldügünde hayatin bos oldugu anlasiliyor. Bu dünyada kimse kalmadiki biz kalalim. Her an hayatimizin sonu ola bilir, hep baskalariyla, baskasi icin yasamak ne kadar dogru? Agninin tadini cikarip kalan yasantimizi uzatmaya calisalim. Baskalarini düsünürkende s ınırı asmayalim. Hayata gülümsemeyse bakalim. Uzun...

Sayfayı Paylaş