gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Minnacık Sevdacık

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evi beyaza boyattım Kapısına seni yazdım Erkenden uyandım
    Yağmurlara baktım
    Yağmurlara baktım
    Daldım oyalandım
    Güller açılınca, gülüyorsun sandım
    Kuşlar uçuşunca, biliyorsun sandım
    Hadi geliver, hadi gülüver
    Mini mini minnacık
    Mini mini sevdacık
    Evi beyaza boyattım
    Kapısına seni yazdım
    Derdime de dayandım
    Mazimize baktım
    Mazimize baktım
    Daldım oyalandım
    Güller açılınca, gülüyorsun sandım
    Kuşlar uçuşunca, biliyorsun sandım
    Mini mini minnacık
    Mini mini sevdacık

Kayahan - Minnacık Sevdacık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  4. Kayahan - Biriciğim

Kayahan - Biriciğim

kayahan melek kayahan söyle karanlığa şarkı notaları % ŞİİR % Neler yaşadım şu kısa hayatımda Sen benim tek hatıramsın Hiç bir zaman doymadım sana Doyamam bin yıl daha yaşasamda Günlerden sen aylardan sen Yıllar zaten sensin Nasıl ayrılacağız biz seninle Ömrüm bin yıl olsa da doyamam sana Ellerin ellerimde olsun daima Beni sen uğurla son yolculuğuma En kırmızısından bir karanfil olsun Aç...
  5. Kayahan - Acılanma

Kayahan - Acılanma

Kim ağlattı üzdü seni Ağlaşma, sızlanma gönül Ben de hal kalmadı Yandım ateşlerde yandım Söyle sen nasıl dayandın Ben de hâl kalmadı Yok, yok, yok... Bir daha yok Yok, yok, yok... Tövbe olsun (Bu son olsun) Acılanma, dayanamam Bu da gelir, bu da geçer Hayat yamandır Zehri yalandır Geçer bu dertler Mührü zamandır

Sayfayı Paylaş