gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Ölmem Mi Lazım

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ölmem mi lazım Ölmem mi lazım canım Ölmem mi lazım,
    Yaşarken cehennemi
    Görmem mi lazım.

Eski bir gemi gibi battım
    Sulara,sulara,sulara..
    Söndü fenerlerim,
    Yanmaz bir daha.
    Gözlerim ,
    Siyah inciler döker uğruna..
    Sen kalbimin baş köşesindesin...

Unuttun buralarda,
    Aramadın sormadın hiç.
    Bir de ağlattın beni
    Ben yine seni seviyorum.

Unuttun buralarda,
    Aramadın sormadın hiç,
    Hergün aldattın beni,
    Ben yine seni seviyorum

Kayahan - Ölmem Mi Lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  4. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  5. yalnız kalmak için illa ölmek mi lazım arakdaşım

yalnız kalmak için illa ölmek mi lazım arakdaşım

biraz yalnız kalmak istiyorum.. biraz sessizlik istiyorum.. biraz kimseyi görmeyeyim istiyorum.. akrabalar annem babam kardeşim.. bir süre şöyle 8-9 ay bana yeter.. sonra söz normale dönücem ama o arada görmiyim hiç birisini.. yeminle bunaldım sıradan insanlardan ve onların günü geçirmek için buldukları sıradan sorunlardan birazcık kafamı dinlemek istiyorum..bir huzur verin nolur..

Sayfayı Paylaş