gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Onsuz Olmuyor

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kayahan çok tatlıydı o kayahan sensiz olmuyor çok şekerdi o onsuz olmuyor video işte şahidim işte şarkılar Dolmuyor yeri dolmuyor Olmuyor onsuz olmuyor
    Yetmiyor hiç bir şey bana
    Olmuyor yeri dolmuyor

Görmüyor gözüm görmüyor
    Gülmüyor yüzüm gülmüyor
    İnanmıyor ne desem bana
    Sevmiyor artık sevmiyor

Çok şekerdi ooo
    Bir geçerdi ooo
    Bir süzerdi ooo
    İçim giderdi ah!
    Çok tatlıydı ooo
    Çok farklıydı ooo
    Bir bakardı ooo
    Canım yanardı ah!

Geceler bir sıfır önde - Halim avare
    Geceler bir sıfır önde
    Batmışım derde
    Geceler bir sıfır önde - Oldum avare
    Geceler bir sıfır önde
    Aşk kuşum nerede

İşte şahidim
    İşte şarkılar
    Resmimiz de var kumrular gibi
    Atmadım hala

İşte mendili
    İşte mektubu
    Resmimiz de var
    Hem de başbaşa
    Aşığım hala

Kayahan - Onsuz Olmuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Plancı

Kayahan - Plancı

Söyle hain Bu dünyayı sen mi var ettin Önce sevdirdin kendini Sonra terkettin Hayırsızsın, vefasızsın Yalansın, belli Her halinde, her cümlende Planlar gizli Bir gün düşersen halime Anlarsın belki Melek sanmıştm beni seni Şeytansın, belli Dönsen ne olur Sevsen ne olur Plancı seni Ölsen ne olur Vazgeçtim artık Vazgeçtim senden Plancı seni Yalancı seni Söyle hain Bu dünyayı...
  2. Kayahan - Geceler

Kayahan - Geceler

Geceler katran karası geceler Ellerim tütün kokar gecelerde Geceler olmaz olası geceler Açılır yelkenleri yanlızlığın vurur dalga sesleri yüreğimde Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Vurulur zincirlere çareler gecelerde Bir damla bir damla daha düşer zindanlara gözyaşlarım Geceler yar yar dört duvar efkar Geceler yar yar başımda sevdan Geceler katran karası...
  3. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  4. Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

Gamze & kıvılcım-olmuyorsa olmuyor

gecenin sessizliği vurur kalbime oysa aydınlıklar içimde ne çok çığlıklar duyulurdu yüreğimin derinliklerinde içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydim biyerin olurdu ama git şimdi sen ben olabilseydin bendeki seni görseydin bi yerin olurduu ama git şimdi içimi acıtmadan git şimdi olmuyorsa olmuyor işte kalbimi paramparça etmeseydin bi yerin olurdu ama...
  5. Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Gamze kıvılcım oLmuyorsa olmuyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş