gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kayahan, polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Kayahan, uzun süredir kendi şarkılarını telif ödemeden okuduğu için polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti.
    Nilüfer'e televizyon ekranından mesaj gönderen Kayahan, şunları söyledi: "Seviyorum ben Nilüfer'i. Hala da çok seviyorum. O, 'Geceler'i çok iyi söylüyor, 'Mavilim'i çok iyi söylüyor, 'Mor Menekşem'i çok iyi söylüyor, 'Kar Taneleri'ni çok iyi söylüyor. Bence gelip anlaşmalı, el sıkışmalı ve seyirciyi de bundan mahrum etmemeli."

habertürk

Kayahan, polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tavsiye

Tavsiye

Bir kişinin size tavsiyede bulunması, hayata bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın yakında düzene gireceği anlamına gelir.Rüyada bir kimseye bir is için tavsiye mektubu verdiginizi, veya bir kimsenin sizi baska birine tavsiye etmek için mektup yazdigini görmeniz, her bakimdan yardima muhtaç bulundugunuza ve özellikle sagliginizin bozuk olmasi yüzünden bazi islerinizi aksattiginiza isarettir
  2. Kayahan - Yemin Ettim

Kayahan - Yemin Ettim

Rüzgarın aşina şarkısıdır dışarda Yağmurlar çanak tutar yalnızlığına gözyaşın süzülürken kirpiklerinden Sen güzel şeyler düşün boşver ağlama En zoru gecelerdir ayrılıklarda Sen bir yandasın canının içi bir yanda üf deyince sönmez içindeki ateşler sen güzel şeyler düşün girme günaha bu dağlar bu dağlar yelesi karlı dağlar bu dağlar bu dağlar eteği narlı dağlar bu dağlar bu dağlar yelesi karlı...
  3. Kayahan - Azad Et

Kayahan - Azad Et

Bu Ne Zulum Nedir Bu Zahmet Bu Gidisin Sonu Kiyamet Kiraciyiz Bu Dunyada Yalan Karismis Sevdaya Iyisimi Beni Azad Et Kiraciyiz Bu Dunyada Olum Var Bana Sonunda Aglamaya Sen Devam Et Aslan Katlanir Amma Yurek Sigmaz Zindana Kir Kilidi Beni Azad Et 2 Vay Bana Vay Bana Vay Bana Vay Bana (nakarat) Komsu Gelmis Olum Yaziktir Cana Yandi Yandi Bagrim Yandi Muradimi Seller Aldi Secemedim Tuzaklari...
  4. Yaşadığımı unutuyorum... Bana öLmediğimi İspat et!!

Yaşadığımı unutuyorum... Bana öLmediğimi İspat et!!

Zaman, hayata adadığım fiilleri hep geçmişle çekimliyor Gelmişti… Gitmişti… Bitmişti… Oluyor hep. Okunaklı hayatlardan okunulası bir hayat dizmek istiyorum kendime. Bildik geçmişimden dem vuruyorum ilkin. Ve ömrümün asıl satırı geliyor… Susuyorum… Bol üç noktayla satırlar atlıyorum. Okunulası olması gereken hayatım, susulası satırlarda can buluyor Vazgeçiyorum beni bana yazmaktan. İki...
  5. Sibel Üresin : ''Kocama Arkadaşımı Tavsiye Ettim'' Açıklaması

Sibel Üresin : ''Kocama Arkadaşımı Tavsiye Ettim'' Açıklaması

Sibel Üresin Çok Eşlilik Açıklaması Sibel Üresin Çok Eşlilik İlginç konulara değinmesiyle dikkat çeken Sibel Üresin biliyorsunuz ki çok eşlilik yasal olsun açıklamasıyla büyük bir tartışma çıkaran Sibel Üresin'e ABD 'den de destek gelmişti..Seda Sayan'ın programına çıkarak ilginç yorumlarına devam ederek herkesi şaşırttı..İşte haberin detayları.... Çok eşliliği, kadınların şiddet...

Sayfayı Paylaş