gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Rüzgar Gibi Geçti

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüzgar gibi geçti bu ömrüm Hep yanlışa düştü bu gönlüm Hep aldandım hep ben yandım
    Ah bir gülebilsem

Yıllar yılı hüsranları gömdüm içime
    Rüzgar gibi geçti yazık yandı bir ömür

Çal çal çingene
    Seller gibi gözyaşlarım aksın geceye
    Çal çal çingene
    Yıllar yılı hüsranları gömdüm içime

Kayahan - Rüzgar Gibi Geçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  2. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  3. Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Ay ışığında saçların Dalgalı denizler gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz Sakin Yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin Dönüyor başım yine Yine başım dönüyor Güzelliğin bebeğim bu gece Beni sarhoş ediyor Ay ışığında gözlerin Parlayan yıldızlar gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz sakin yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin
  4. Gece Yolcuları - Köpekler Gibi

Gece Yolcuları - Köpekler Gibi

zledim seni... seni ve her şeyini... Beklerim yolunu... günlerim geçmez oldu... Özledim seni...çok sevdim... Köpekler gibi... Okudum mektuplarını ağladım... ah... Deliler gibi... Donuktu kanım...sevdam yarım... Senden ayrı olmaz canım... Unutmam seni...ellerini...gözlerimi...ah... Unutamam ki...seni...
  5. Erzurum'da 'Şiir gibi bir gece'

Erzurum'da 'Şiir gibi bir gece'

Erzurum’da Atatürk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerinin çıkardığı Eksi 25 Dergisi ile Üniversite Kitabevi ortaklaşa büyük bir şiir gecesi düzenliyor. Atatürk Üniversitesi Kültür Sitesi’nde 30 Mayıs akşamı saat 20.00’de düzenlenecek 'Şiir Gibi Bir Gece' isimli programda önce şair ve yazar Nurullah Genç 'Şiir bizim neyimiz olur?' konulu bir...

Sayfayı Paylaş