gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Tek Delikli Kaval

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hey tek delikli kaval Çal desek ne çalarsın Bizde nefes olmasa
    Sen ne işe yararsın

Dolaşırsın kibarca
    Her yerde her zamanda
    Çil paranın sesiyle
    Şıkır şıkır oynarsın

Yüreğin yok kanın yok
    Sen tavşandan korkarsın
    Her zaman bir burdayız
    Bir üflesek uçarsın

Kem gözünden dilinden
    Su içmeyiz elinden
    Sana burda ekmek yok
    Çek bizim illerden

Hey tek delikli kaval
    Çal desek ne çalarsın
    Bizde nefes olmasa
    Sen ne işe yararsın

Yüreğin yok kanın yok
    Sen tavşandan korkarsın
    Her zaman bir burdayız
    Bir üflesek uçarsın

Hey tek delikli kaval
    Çal desek ne çalarsın
    Bizde nefes olmasa
    Sen ne işe yararsın

Kayahan - Tek Delikli Kaval konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaval Mi DÜdÜk MÜ?

Kaval Mi DÜdÜk MÜ?

çalgı hikayeleri kavalın hikayesi bir çalgının hikayesi Arş. Gör. M. Ulaş Atasoy Kaval insanoğlunun doğal çalgısı sesinden sonra, beki de en eski çalgı gurubunu oluşturan nefesli çalgılar içerisinde, direk üflemeliler ailesinin dilsiz diye adlandırdığımız herhangi bir aparat kullanılmaksızın boş bir borudan nefesin ve dudakların özel konumları ile elde edilen çalımı zor bir ailenin en...
  2. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  3. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  4. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  5. Delikli taş öğrenci yurdu/eskişehir

Delikli taş öğrenci yurdu/eskişehir

Satılık Kiralık Yurtlar - Pansiyonlar İlçe : EskiŞehir : Şehir :EskiŞehir : Kapasite0 Telefon2222301613 Faks2222301613 AdresDeliklitaş Mh. Deliklitaş Cd.No:74/EskiŞehir : [email protected]

Sayfayı Paylaş