gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Yemin Ettim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüzgarın aşina şarkısıdır dışarda Yağmurlar çanak tutar yalnızlığına gözyaşın süzülürken kirpiklerinden
    Sen güzel şeyler düşün boşver ağlama

En zoru gecelerdir ayrılıklarda
    Sen bir yandasın canının içi bir yanda
    üf deyince sönmez içindeki ateşler
    sen güzel şeyler düşün girme günaha

bu dağlar bu dağlar yelesi karlı dağlar
    bu dağlar bu dağlar eteği narlı dağlar
    bu dağlar bu dağlar taşları ahlı dağlar
    Bu sevda bu hasret müebbet

saatler küçüldükçe daralır çemberin
    boş duvarlarda çizilirken hayallerin
    şöyle derin bir duman al can düşmanından
    sen güzel şeyler düşün boşver ağlama

limon çiçekleri solarken soğuklarda
    sen çınar ol dikil karların karşısına
    varsın koparsınlar kökünden dallarını
    sen güzel şeyler düşün girme günaha

bu dağlar bu dağlar taşları ahlı dağlar
    bu dağlar bu dağlar nakışı mermi dağlar

Kayahan - Yemin Ettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  3. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  4. Kayahan - Azad Et

Kayahan - Azad Et

Bu Ne Zulum Nedir Bu Zahmet Bu Gidisin Sonu Kiyamet Kiraciyiz Bu Dunyada Yalan Karismis Sevdaya Iyisimi Beni Azad Et Kiraciyiz Bu Dunyada Olum Var Bana Sonunda Aglamaya Sen Devam Et Aslan Katlanir Amma Yurek Sigmaz Zindana Kir Kilidi Beni Azad Et 2 Vay Bana Vay Bana Vay Bana Vay Bana (nakarat) Komsu Gelmis Olum Yaziktir Cana Yandi Yandi Bagrim Yandi Muradimi Seller Aldi Secemedim Tuzaklari...
  5. Kayahan, polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti.

Kayahan, polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti.

Kayahan, uzun süredir kendi şarkılarını telif ödemeden okuduğu için polemik yaşadığı Nilüfer'e gelip anlaşmasını tavsiye etti. Nilüfer'e televizyon ekranından mesaj gönderen Kayahan, şunları söyledi: "Seviyorum ben Nilüfer'i. Hala da çok seviyorum. O, 'Geceler'i çok iyi söylüyor, 'Mavilim'i çok iyi söylüyor, 'Mor Menekşem'i çok iyi söylüyor, 'Kar Taneleri'ni çok iyi söylüyor. Bence...

Sayfayı Paylaş