gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan - Yoksun Sen

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Nereden takılmışsa bir şarkı dudaklarımda
    Havada deniz kokusu
    Aramızda denizler yıllarımı çaldı yokluğun
    Ağlasam ağlar ıslanır
    Denizlerde sen hasretinde ben
    Yokluğun esiyor akşamlarda
    Kadehlerde sen çaresizim ben
    Yoksun sen yoksun ya akşamlarda

Sularda yorgun akşam ben yangın telaşlarında
    Çırpınır kalbim çırpınır
    Gemiler geçer uzak bir beyaz hüzün soluklarınır
    Çırpınır akşam çırpınır

Gel bir daha gitme hiç hep gözümün önünde ol sen
    Hep yanımdaki resmin gibi
    Aaramızda denizler yıllarımı çaldı yokluğun
    Ağlasam ağlar ıslanır

Kayahan - Yoksun Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Unutma

Kayahan - Unutma

Acı dolu günleri Acı dolu günleri geçtik seninle Hem yârimdin hem kardeştin sen Acı dolu günleri geçtik seninle Son ümidim tek çaremdin sen Eskiyen yıllar uçuşurken Defterimde ortağımdın sen Yapma yapma yapma ne olursun Bir canım var al senin olsun Unutma aylar var yıllar var unutma Unutma hakkım var Allah var unutma Yar yar seni özledim yar yine başım belada Yanıyorum buralarda gelirim ha...
  2. Kayahan - Seninle Her Şeye Varım Ben

Kayahan - Seninle Her Şeye Varım Ben

Seninle her şeye varım ben Sen benim uğurlu yolumsun Yıldızlara yürürüm senle Sen iste canım senin olsun Sen her şeysin Canımı canına katabilirsin Cayarsam senden Beni şu ateşe atabilirsin Sen sen benim için Teksin bu dünyada Meleksin bebeksin her şeyimsin benim Yaşayamam sensiz yaşamam asla Doyulmaz balımsın kelebeksin Sen sen benim için Sıcak bir güneşsin Bugünlerin yarınlarım her...
  3. Kayahan - Hülyam

Kayahan - Hülyam

Aaah vallahi yandım burada Aaah vallahi yalan dünya Biraz acı canım biraz bana Bir şans daha ver bir şans daha Bayılıyorum sana anlasana Yatırma aşkımı kumarlara Senden uzakta hayat geçer mi? Geçmez canım bir gün daha Yaknız olunca döner mi dünya? Dönmez canım dön yanıma Hülyam, Hülyam, Hülyam, Hülyam Yalan, yalan, yalan dünya Sen yokken buralarda Bir şey olursa bana Üzülür...
  4. Kayahan - Eyvah!

Kayahan - Eyvah!

Unuttum unuttum Gençliğimi uzaklarda unuttum Yorgunum yoruldum Hayat kumar demişlerdi unuttum Buluttum yağmurdum Güneşimi kadehlerde uyuttum Yorgunum yoruldum Hayat kısa demişlerdi unuttum Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kavgasında canımdan oldum Ben söyledim ben dinledim yoruldum Sevda saplı tabancayla sen vurdun Akşam olmuş sora hazır sen yoksun Eyvah eyvah eyvah eyvah Hayat kumar demişlerdi...
  5. Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Kayahan - Bu Gece Sen Daha Güzelsin

Ay ışığında saçların Dalgalı denizler gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz Sakin Yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin Dönüyor başım yine Yine başım dönüyor Güzelliğin bebeğim bu gece Beni sarhoş ediyor Ay ışığında gözlerin Parlayan yıldızlar gibi Gece öyle güzel Öyle ki Sessiz sakin yalnız bizim Ve sen canım bu gece Daha güzelsin

Sayfayı Paylaş