gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Kayahan'dan Hayranlarına Mesaj Var!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kayahan sağlık durumu, kayahan haberleri, kayahan sağlığı
    Sevgili melekler, daha önce iki kez yendiği kanser hastalığıyla yeniden boğuşmaya başlayan müzisyen Kayahan, sevenlerine bir mesaj gönderdi. Kemoterapi gören sanatçı, moralinin iyi olduğunu ve kendine çok iyi baktığını söyleyerek sevenlerine mesaj yolladı:
    “Kendime çok çok iyi bakıyorum. Moralim yerinde. Sağ olsunlar dostlarım da beni bugünlerimde hiç yalnız bırakmıyor. Beni merak eden sevenlerime çok iyi bir durumda olduğumu söylemek istiyorum.”..

kayahan.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
Kayahan'dan Hayranlarına Mesaj Var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küçük atacan bebeğinden mesaj var

Küçük atacan bebeğinden mesaj var

TİŞÖRTLERLERİN ANLAMI VAR TV8 EKRANLARINDA PINAR’IN GÜNLÜĞÜ PROGRAMINI SUNMAYA BAŞLAYAN PINAR ALTUĞ, SUNUMU VE KONUKLARIYLA İLGİ GÖRÜRKEN, GİYDİĞİ MESAJLI TİŞÖRTLERİYLE DE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR… Yakında anne olmaya hazırlanan Altuğ, bu defa da “5 month” yazılı tişörtüyle beş aylık hamile olduğu mesajını verdi…Daha önce de yakın arkadaşı Ebru Şallı’nın programına da konuk olan...
  2. etkileyici tanışma mesajlarına ihtiyacım var

etkileyici tanışma mesajlarına ihtiyacım var

Selamlar ben 15 yaşındayım ve sınıftan yani başka sınıftan bir kızla tanışmak istiyorum ama heralde çok fazla utangacım. Bana etkileyici tanışma ve giriş mesajlarınız var sa yazan tşkl
  3. Meryem Uzerli'den Mesaj Var!

Meryem Uzerli'den Mesaj Var!

meryem uzerli meryem uzerli facebook meryem uzerli haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz hafta boyunca Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşanan Meryem Uzerli krizini duymayan kalmadı. Tükenmişlik sendromu yaşıyor diyenlere, para için yaptı diyenler karıştı. Bu süreç içinde hiç sesi soluğu çıkmayan Meryem Uzerli, facebooktaki fan sayfasından bir mesaj yayınladı... Meryem Uzerli imzalı açıklama...
  4. Hazal Kaya Hayranlarına Twitterdan Destek Mesajları Yağıyor!

Hazal Kaya Hayranlarına Twitterdan Destek Mesajları Yağıyor!

hazal kaya a.ş.k. dizisi Sevgili melekler, Hazal Kaya hayranları yeni sezonu iple çekiyor. Yeni sezonda A.Ş.K. adlı dizide başrolde yer alacak olan Hazal Kaya için hayranları twitterdan mesajlar yağdırıyor. İşte haberin detayları... Güzel oyuncu Hazal Kaya'nın yeni dizisi A.Ş.K. Twitter'ın Türkiye gündemine 2. sıradan girdi. Hazal Kaya fanları, "Ask HazallaGuzel" başlığıyla...
  5. Nejat İşler'den Facebook Mesajı Var!

Nejat İşler'den Facebook Mesajı Var!

nejat işler, nejat işler facebook, nejat işler sağlığı Sevgili melekler, zatürreye yakalanarak yoğun bakımda tedavi altına alına oyuncu Nejat İşler'den iyi haberler gelmeye devam ediyor. Yaklaşık 1 aydır yoğun bakımda tutulan ve geçtiğimiz günlerde kısa yürüyüşler yaptırılan İşler, sağlığıyla ilgili son bilgileri facebook hesabından paylaştı... İşler sayfasına "Arkadaşlar bu bir...

Sayfayı Paylaş