gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kaybeden muhtar, kazananı öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Manisa'nın Gölmarmara İlçesi Tiyenli Köyü'nde muhtarlık seçimini kazanan M.E, kazanan adayı öldürdü. Manisa'nın Gölmarmara İlçesi Tiyenli Köyü'nde seçimi kaybeden muhtar adayı M.E. (52), kazanan Erol Doğan'ı (56) tabancayla vurdu. Ağır yaralanan Doğan, hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti.
    Dört muhtar adayının yarıştığı Tiyenli'de, oy verme işlemlerinin tamamlanmasının ardından sandıklar açıldı. Muhtarlık seçimini mevcut muhtar olan kardeşi Ahmet Doğan, Tuncay Pınarcı ve M.E.'nin önünde tamamlayan Erol Doğan kazandı. Adaylardan M.E., iddiaya göre Doğan'ı tebrik etme bahanesiyle yanına çağırıp 4, 5 el ateş etti.
    Ağır yaralanan üç çocuk babası Doğan, Aksihar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken hayatını kaybetti. Olaydan sonra kaçan M.E., jandarma tarafından kısa sürede yakalandı.

Kaybeden muhtar, kazananı öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. reha muhtar :)

reha muhtar :)

reha muhtar Show TV 'deki Ateş Hattı programında Reha MUHTAR, Prens Charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. Konuyu Diyanet İşleri Başkanı ile tartışmaktadır: - Efenim Prens Charles 'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu? - Olur tabi neden olmasın? - Ama efenim nasıl olur? - Reha bey siz müslüman mısınız? - Tabi müslümanım...
  2. Kazanan ve Kaybeden Şirketler

Kazanan ve Kaybeden Şirketler

Başarı ve gelişime açık olan yönetim kurulları kazanırken, iç politikalara gömülen, yöneticilerin görev ve yetkilerini karıştıran yönetim kurulları kaybeden olmaya mahkum European Business''ta konu hakkında makalesi yayımlanan Profesör Colin Coulson-Thomas''a göre yönetim kurulları ve üyeleri, hem yönetim tarzı hem de kişisel yetkinlikler bakımından üstün niteliklere sahip olmalı....
  3. Muhtar

Muhtar

Küçük çıkarlar uğruna insanları üzen, dost ve yakınlarını üzmekten çekinmeyen kimseye delalet eder.Aile içinde huzurun kaçacağına işaret eder. Rüyada muhtar olmak, sonradan pişman olacağınız işlere kalkışmayın demektir. Aile içinde huzurun kaçacağına işaret eder. Rüyada muhtar olmak, sonradan pişman olacağınız işlere kalkışmayın demektir. Rüyada görülen muhtar, görüstügü ve muamele ettigi...
  4. Kazanan-kaybeden arasında

Kazanan-kaybeden arasında

Kazanan ve kaybeden kişilerin arasında geçen diyaloglar gerçek hayattada karşılaşmış veya bizzat yaşamış olabilirsiniz melişlerim.:) Kazanan “Bu isi senin için yaparım” der, Kaybeden “Benim isim değil ki” der. Kazanan her sorunda bir çözüm görür, Kaybeden her çözümde bir sorun görür. Kazanan “Uzak ama yolu biliyorum” der, Kaybeden “Yakın ama yolu bilmiyorum” der. Kazanan...
  5. Kazanan ve kaybeden !

Kazanan ve kaybeden !

kazanan, kaybeden, resim, guzel sozler, basari, konusunu okumaktasiniz Sevgili Melekler, Kazanan insan ve Kaybeden insan hakkindaki tespitleri hep birlikte okuyalim, Kazanan : Ağlamak yerine ÇALIŞIR. Kaybeden: Çalışmak yerine AĞLAR. Kazanan : KAFASINI çalıştırır. Kaybeden: ÇENESİNİ çalıştırır Kazanan : Her sorunda bir ÇÖZÜM görür. Kaybeden: Her çözümde bir SORUN görür....

Sayfayı Paylaş