gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

kaybedilen yitip giden umutlar hayaller

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kaybedilen yitip giden umutlar hayaller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. Hakan Yeşilyurt - Yitip Giden

Hakan Yeşilyurt - Yitip Giden

Yoldaş, senin bir gülüşün Bir dostunun yarasını Saramıyorsa artık Sen artık kendin değilsin (2) Vur öfkeni dostuna Yansın dağlarca göllerce Dökülmeyen gözyaşınla Boğulsun deryalarca Yitip giden devrimler gibi Dost sesin dost gülüşlerin Şimdi çöllerde bir damla su Sen artık kendin değilsin (2) Öfke çaresizlik bilirim Çaresizliğine ölürüm Sesinde açan bulutlara İnan herşeyimi veririm Sanmaki...
  3. Kaybedilen Dostluklar....

Kaybedilen Dostluklar....

kaybedilen dostluklar kaybedilen dost dost sözleri dostluklarla ilgili sözler dostluk sözleri Kapattık kapilarimizi dostlarimiza Mesafeler koyduk araya Bir merhaba demek için, girmeleri gerekti siraya.. Bize çok ihtiyaçlari olduğu an mesguldük, Not biraksinlardi, sonra arardik, baska zaman... Sinavdan en iyi notu aldıklarinda, gözlerindeki piriltiyi göremedik, Bir küçücük armağan...
  4. hayallerimiz

hayallerimiz

Hepimizin hayalleri vardı çocukken. Lisede, üniversitede ne hayaller kuruyorduk hayata dair. Kariyere dair, aşka ve evlilğe dair nasıl hayaller kuruyorduk. Neler düşünüyorduk. Şimdi düşünüyorum da hayallerimiz mi çok uçukmuş, yoksa biz mi yanlış yerde yaşıyormuşuz. Hayallerimizin sınırı olmaz derlerdi. Yalan. Hayallerimizin de sınırları olmalıymış. Sınırsız hayaller hayal kırıklığından başka...
  5. Hayaller

Hayaller

****’da yaşayan üç çocuklu bir ailenin en büyük kızıydı. Her çocuk gibi onunda hayalleri, sevinçleri vardı. Çoğu çocuk gibi hayat ona da madalyonun mutlu tarafını göstermeden yaşamasını istiyordu. Yaşadığı yerde onunda “töre” denilen sadece bazı insanların doğru olduğunu düşündüğü aptal bir düşünce vardı. Okula gitmeye başlayacaktı yakında okuyup doktor olmak istiyordu. Babası; Berfinin ona en...

Sayfayı Paylaş