gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kaybettim Bugün Kendimi... HükümsüzdüR‏

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Elim ayağım titriyor şuan, tek sebebi sensin bunun. Kalbim sevgimle yarış edercesine hızlı atıyor. Nefes almakta zorluk çekiyorum. Bu ev, bu sokak, bu cadde, bu şehir, bu dünya dar geliyor bana. Bir bakışın bile nefesimi benden alıyorken daha fazla gezme sokağımda, çık git buralardan. Beni nefessiz koyma! Hiç başlamamak üzere bitti artık anla. Beynimde ve yüreğimde daha fazla yaşatamazdım seni. Onca yalandan sonra af dilemekde neyin nesi söylesene. Özürün bile bi asaleti olması gerekmiyor mu sence?

Git hadi!
    Daha fazla durma gönlümün sokağında.
    Artık nefesimi alma benden, ellerimi titretme.
    Git!
    Ayrılığın hakkını ver bu kez.
    Anlamsız kıl tüm yaşanmışlığı.
    Yalanlarına ortak ettin insanlığımı...
    Yaktın, yıktın, geçtin beni.
    Kalmayı beceremedin, bari gitmesini öğren.
    Ne bileyim vur sırtımdan mesela...
    Adı "AYRILIK" olsun.
    Gidişlerden gidiş beğen.
    Yeterki gitmeler senin olsun.

Sildim artık seni anla nolur. Gönül celsemde kırdım senin kalemini... Sevdamın vadesi doldu bu akşam... Alacağın hiç bir şey kalmadı benden nefesim dışında. Onu da bırak da benle kalsın bari. Belki sensiz yaşadım ama onsuz yaşayamam biliyorsun değil mi?

Artık çok oluyorsun sen! Böyle gitmek mi olur? Her gidişinde kendini bende unutuyorsun. Git artık, daha fazla durma yüreğimin bahçesinde... Giderken sana duyduğum o büyük sevgini de götür kendinle olur mu? Kalbimi de geri ver bana, canım yanmasın artık. Nefesimi alma bu kez yanına. Oksijen tüpleriyke yaşamak zor geliyor artık.

Yıkıldım, bittim ben artık. Soran olursa söylersin. Sayende kaybettim ben bugün kendimi. Hükümsüzdür!!!

Kaybettim Bugün Kendimi... HükümsüzdüR‏ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebegimi kaybettım......

bebegimi kaybettım......

selam arkadaslarım ınsallah yenı yıla herkes ıyı gırmıstır herkese saglık ve mutlu bır yıl dılıyorum.benım yenı yılın ılk gunu gözyası ve acıyla gectı.bebegımı kaybettımmmm..... sabah kanamayla uyandım ve bebegımı o kokusunu duyamadıgım mınıcık yavrumu kucagıma alamadım.okadar kotuyum kı anlatamam.hayatıma sankı vırgulle ara verdım saatler durdu zaman gecmeyecek sankı.oysa okadar alısmıtım kı...
  2. Kendimi sende kaybettim yoluma çıkan her “ben” bu kadar “sen” olmuşken.

Kendimi sende kaybettim yoluma çıkan her “ben” bu kadar “sen” olmuşken.

artık ben yolumu kaybettim kendimi Kendimi sende kaybettim yoluma çıkan her “ben” bu kadar “sen” olmuşken. Kalbim büyüdü artık aşkının karşısında… Kalbime dar gelen aşk sevekşime bol gelen hüzün nasıl ulaştırır beni vuslatsız yollardan sana? Kasıp kavuran sevdaydı içimde kopmayan kasırgalar. Bütün yolları sana çıkartan çıkmaz sokaklardan geldim yokluğunun yangın yeri yüreğime....
  3. bugün

bugün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nurgül Yeşilçay Alışverişte Kendini Kaybetti!

Nurgül Yeşilçay Alışverişte Kendini Kaybetti!

nurgül yeşilçay, alışverişte, 12000 dolar harcadı, alışveriş canavarı, neler aldı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Başarılı sanatçılardan Nurgül Yeşilçay alışverrişte kendini kaybetti! Girdiği mağazadan tam 12 çift ayakkabı alan Yeşilçay ,tam 12.000 dolar harcadı. Yaz tatilini Paris’te geçireceğini belirten güzel oyuncu, anlaşılan hazırlıklara başlamış bile....

Sayfayı Paylaş